anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ODROCZONE PŁATNOŚCI NIE WIDAĆ

daily-torebki
#11 Animator#

Witam 

Mam pytanie czy ktoś może mi podpowiedzieć jak znaleźć produkt z odroczoną płatnością , kilka tygodni temu kupowałam fotel i wszystko było jasne była zakładka "pokaż oferty z odroczoną płatnością" a ponadto w każdej ofercie był taki opis , teraz tego nie ma , nie ma też zakładki 

próbowałam wyjaśnić to na czacie ale oni chyba mnie nie rozumieją ponieważ ciągle mi wysyłają jakieś regułki : "jak chcesz aktywować.........."

a ja chcę tylko coś kupić 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@daily-torebki Sprawdź dokładnie, czy postępujesz prawidłowo próbując skorzystać z odroczonej płatności; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/platnosc/odroczona-platnosc-dla-firm-informacje-dla-kupujacy...

@LEW433 znowu myli płatność odroczoną z Allegro Pay i Zapłać później. Znowu, bo już raz miał na to zwracaną uwagę, ale nie pomogło.

oznacz moderatorów

daily-torebki
#11 Animator#

@xyz96 tu nie chodzi o samą płatność ponieważ już jest dokonywałam tu mam wszystko aktywowane i działa dobrze  , chodzi o wyszukanie ofert które taką płatność oferują 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zwracaj uwagę komuś co może jeszcze słuchać takich wynaturzeń, możesz zwracać i 100 razy, nie zwracam uwagi na twoje zaczepki. Jednak znowu źle zrozumiałaś @xyz96 tu nie chodzi o samą płatność ponieważ już jest dokonywałam tu mam wszystko aktywowane i działa dobrze  , chodzi o wyszukanie ofert które taką płatność oferują 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Może ja źle, a ty nic 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Lepiej nić niż wcale, wywali Cię z PoG i brak Ci energii.🤣 Oj boli, boli a tam piszą, twój Ci nie donosi?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Nie zrozumiałeś tematu wątku, wprowadzasz w błąd pisząc tu o Zapłać Później i o Allegro Pay, a teraz naruszasz zasady i nadal zaśmiecasz ten wątek personalnymi uwagami kierowanymi do mnie.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@daily-torebki We wskazanym artykule napisano;

  1. Aktywuj usługę w zakładce Odroczona płatność dla Firm.
  2. Znajdź przedmiot oznaczony tą metodą płatności i dodaj go do koszyka.

Nie ma wyjaśnienia, jak znaleźć.  Jeśli wprowadzono jakieś zmiany w wyszukiwaniu, Allegro powinno to wiedzieć, pisz przez formularz kontaktowy; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=41fb5342-fc8b-4a7e-982b-334fdba2b8e2

oznacz moderatorów

daily-torebki
#11 Animator#

@xyz96  dzięki za pomoc ale to nic nie daje już rozmawiałam na czacie a oni i tak nic nie rozumieją 

oznacz moderatorów