anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oferty wyświetlane na PC różnią się od tych wyświetlanych na Androidzie, czemu?

MAMY ROZWIĄZANIE!
piimaa
#13 Ambasador#

Używam jednego internetu, jest on rozprowadzany po domu przez WIFI w smartfonie. Czasami siadam do komputera a czasami używam aplikacji Allegro. Ostatnio, zauważyłam że ... oferty w wyszukiwaniu różnią się. Czemu tak się dzieje?

Wpisuję w wyszukiwarkę na stronie głównej frazę "botki damskie zimowe ocieplane" i ... gdy klikne SZUKAJ w Androidzie to pojawiają mi się całkiem inne wniki jak te, które wyświetlają się w tm samym czasie na komputerze (laptopie), naprawdę tak jest. Nie mam jak zrobić zdjęcia smartfonu i laptopa jednocześnie bo wkleiła bym taki przykładowy wynik. Na Androidzie wyświetliło mi całkiem, całkiem inne buty i wyniki w wiekszości przypadków pochodzą jedynie od dużych sklepów (sprzedawców) a to co wyświetlane jest na komputerze na Androidzie nie jest już widoczne. Takim sposobem, przegapiłam kilka fajnych płaszczy zimowych, w telefonie ich nie widziałam a w PC wyleciały jak grzyby po deszczu.

Ustawia się gdzieś jakieś PARAMETRY aby w obu miejscach wyniki były identyczne?

Może ja coś źle robię?

Android 10.0 i najnowsza aplikacja Allegro ze sklepu GooglePlay a PC ma najnowszego Linuxa Debian + najnowszego Chromium.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@piimaa Widok wyników wyszukiwania zależy od wielu czynników, na przykład czasu wyszukiwania (na to wpływają godziny graniczne dla wysyłki tego samego dnia), a także zaangażowania i zachowanie innych kupujących przeglądających oferty. 

W ramach testu wyszukałam na swoim komputerze i telefonie w aplikacji produkty (hasło: Książka o kotach) i wyniki na obu urządzeniach są identyczne.
Sprawdź proszę, czy w aplikacji lub w komputerze nie masz ustawionego wyszukiwania z rozłączeniem tych samych ofert:

ko_alka_0-1638459007893.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
piimaa
#13 Ambasador#

Faktycznie, trzeba zrobić ROZŁĄCZ OFERTY, wtedy wyniki są identyczne oprócz reklam na górze, to znaczy IDENTYCZNE wyniki idą dopiero od chwili PROMOWANE PRODUKTY a reszta powyżej dalej różni się ale to chyba sponsorowane reklamy. IMG_20211203_094646.jpg

 

oznacz moderatorów