anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ograniczone zakupy

MAMY ROZWIĄZANIE!
hubzak
#7 Wielbiciel#

próba kupna wyłącznika od [edycja]skończyła się komunikatem " Sprzedający ograniczył Ci zakupy w jego ofertach. Skontaktuj się ze sprzedającym i wyjaśnij tę sytuację." z aukcji (12273052013)

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
LEW433
#21 Demiurg#

Co tu wyjaśniać zostałeś przez sprzedającego dodany na Czarną Listę. Obecna nazwa"Moi nieaktywni Kupujący", wystawiłeś nieładny komentarz?🤔

oznacz moderatorów
hubzak
#7 Wielbiciel#

nigdy nie robiłem tam zakupów

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@hubzak musiałeś coś nawywijać wcześniej, poszukaj innej oferty i bądź grzeczny co by nie wpaść u innego sprzedawcy na listę niechcianych kupujących bo z czasem nie będzie u kogo kupować 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
A3dam
#19 Nestor#

@hubzak 
Takie ograniczenie może pojawić się też gdy np. złożysz zamówienie (zamówienia "kup teraz" są zamówieniami z obowiązkiem zapłaty w rozumieniu przepisów prawa) i ... nie zapłacisz (pozostawiając je nieopłacone). Blokada na nowe zamówienia wisi do czasu zapłaty za poprzednie, a po kilku dniach Allegro anuluje nieopłaconą transakcję i już nie ma jak zapłacić.


*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów
hubzak
#7 Wielbiciel#

nawet nie dotarłem do płatności i nie kupowałem tam nic

oznacz moderatorów
A3dam
#19 Nestor#

@hubzak 
Mogłeś kupować u tego sprzedawcy ale na innym koncie (ten sam przedsiębiorca może mieć wiele kont na Allegro).

 

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów
Client:96810784
#13 Ambasador#

Bez transakcji nie można dodać do czarnej listy więc musiałeś mu czymś podpaść.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Sprzedawca bez powodu nie wyklucza klientów ,musiałeś mu nieco zrujnować wizerunek .

oznacz moderatorów
hubzak
#7 Wielbiciel#

taką odpowiedź dostałem od tego sprzedawcy

"Niestety nie mam informacji na ten temat. Proszę o kontakt z Allegro w tej sprawie.
Pozdrawiam/Best Regards"

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@hubzak Jak tak odpisał to dodał cię na CL, kup z innego konta jak ci tak zależy na kupie od tego sprzedającego. Oni mają po kilka kont, sprzedajacy.

oznacz moderatorów
Client:96810784
#13 Ambasador#

Tylko po co na siłę kupować od tego sprzedającego skoro w przeszłości autor tematu miał z nim jakiś problem?

oznacz moderatorów
hubzak
#7 Wielbiciel#

kupiłem u innego tylko że akurat tego jako pierwszego zrobiłem kup i klops

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Po co tu piszesz i szukasz rady, odpowiedzi skoro wszystko wiesz?😛

oznacz moderatorów