anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Omijanie ofert z zagranicy

Yapis84
#7 Wielbiciel#

Czy można w wyszukiwarce wybrać tylko polskich sprzedawców. Nie interesują mnie ogłoszenia z chin i chciałbym je omijać. Także jak to zrobić w aplikacji allegro?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Nie da się.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Yapis84 Cześć. 🙂 W niektórych kategoriach możesz skorzystać z filtra "Dostawa z Polski":

Zrzut ekranu 2022-11-20 o 10.34.53.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale to nie ominie sprzedawców z Chin!

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Tu potrzebny jest filtr by móc ominąć nie tylko towar wysyłany np. z Chin ale także produkty z tego kraju sprzedawane na miejscu . Wiele osób ceni sobie rodzime produkty i nie chce ich szukać w gąszczu taniej tandety.

oznacz moderatorów

Yapis84
#7 Wielbiciel#

Szkoda, że w niektórych, bo akurat interesuje mnie kategoria z LEGO i nie mam ochoty przeglądać podróbek z chin, a jest ich od groma. Allegro przez to spada na psy, że dopuszcza taką sprzedaż. W dodatku nie dając opcji omijania takich ofert. Zróbcie coś z tym, bo sprawę zgłoszę do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Od takich sprzedaży jest **piiip**s.

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@Yapis84: Od zgłaszania takich spraw jest LEGO Polska a nie Ty 😉

Allegro nie ma nic przeciwko zeby wysylac im linki podejrzanych aukcji tylko ja nie bede robił tego za darmo 😄

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Mnie wciąż zastanawia dlaczego Allegro wpuszcza chińskich sprzedawców i nie kontroluje tego co wystawiają, gdzie wystawiają, jak wystawiają i z jakimi opisami... ?  😮
I w jakich (czesto debilnych) cenach.

oznacz moderatorów