anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

One by Allegro brak opcji w "Oferty i sposób dostawy"

MAMY ROZWIĄZANIE!
jelon75
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

chce kupić przedmiot od sprzedającego u którego w aukcji jest dostępna opcja One by Allegro. Jednak przechodząc do koszyka, przy próbie wyboru tej opcji dostawy nie ma jej na liście (i na mapce również). Jak można wybrnąć z tej sytuacji? Coś w Allegro nie działa jak trzeba? Ktoś się spotkał z podobną sytuacją? Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@jelon75 Do jakiej miejscowości chcesz zamówić przesyłkę? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
jelon75
#7 Wielbiciel#

Wybierałem kilka lokalizacji. Żory, Jastrzębie-Zdrój, Pawłowice... I w każdej to samo

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@jelon75 W Żorach znajduje się jeden Allegro One Punkt, epaka, natomiast w Jastrzębiu- Zdroju cztery. Wszystkie dostępne znajdziesz na tej mapie. Sprawdzę dokładnie tę sytuację, ale podaj mi proszę o numer oferty, które dodałeś do koszyka. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
jelon75
#7 Wielbiciel#

Numer oferty: 9779321108.

W Żorach faktycznie jest dostępny punkt odbioru - moje przeoczenie.

Jednak w Jastrzębiu-Zdroju nie ma dostępnego żadnego punktu

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@jelon75 Przepraszam, w mojej poprzedniej wiadomości nie byłam do końca precyzyjna. W Żorach znajduje się jeden Allegro One Punkt  (epaka) natomiast w Jastrzębiu Zroju dostępne są cztery zielone automaty Allegro One Box. W tej konkretnej ofercie Sprzedający nie udostępnia możliwości skorzystania z automatu, dlatego w tym przypadku pozostaje Ci zamówienie wyłącznie do punktu w Żorach. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
jelon75
#7 Wielbiciel#

Rozumiem. Dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@jelon75 Wiele osób tu zgłasza przeróżne problemy z One. Jest ich naprawdę sporo. To, że nie można wybrać punktu odbioru w swojej lokalizacji też często bywa zgłaszane. Lepiej wybierz inną metodę dostawy i zapomnij o problemach 🙂 

oznacz moderatorów