anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opcje zapłaty

Busterus
#7 Wielbiciel#

Kupując produkt i chcąc za niego zapłacić prawie zawsze płacę kartą. Chyba raz zrobiłem to z pomocą blika jednak teraz za każdym razem muszę zmieniać opcję zapłaty z Blik na Kartę. Czy istnieje możliwość zapamiętania ostatniej formy płatności? (Zaznaczam, że nie zapamiętuję danych karty dla bezpieczeństwa).

Kolejny problem pojawia się przy wpisywaniu danych karty przy płatności. Gdy wpisuję numer karty o ile dobrze pamiętam po 12 lub 13 wpisanych cyfrach (numer karty składa się z 16 cyfr) kursor automatycznie przeskakuje do kolejnego pola czyli miesiąca ważności karty. Tym sposobem nie da się ciągiem wpisać całego numeru co jest irytujące.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Busterus polecam Ci zapisanie karty płatnicznej, możesz to zrobić tutaj, wówczas nie będzie trzeba wpisywać danych za każdym razem. Tutaj więcej informacji na ten temat. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Busterus
#7 Wielbiciel#

Abym dobrze zrozumiał: podczas płatności będą niedogodności i błędy do momentu kiedy nie zdecyduję się na rozwiązanie, które nie jest dla mnie komfortowe?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Busterus Czy wpisujesz numer karty ze spacjami czy bez ? Bo jeżeli ze spacjami to system liczy to jako znaki. Numer piszesz jednym ciągiem > bez wpisywania spacji > system sobie sam podzieli.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Busterus już wyjaśniam to dokładniej. Tak działa system podpowiadani płatności w szybkim zakupie. Kartę płatniczą podpowiadamy jeśli jest zapisana, natomiast BLIK jeśli w ciągu ostatniego miesiąca kupujący wybrał tą metodę płatności. 
Nie udało mi się również powtórzyć błędu z przeskakującym kursorem, przeskoczył dopiero po wpisaniu szesnastej cyfry. Być może Twój problem był związany z jakimś chwilowym błędem technicznym lub wpiujesz spację jak sugeruje  @Ziolko39 , nie ma tutaj błędu.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Busterus
#7 Wielbiciel#

Nie robię spacji między cyframi. Błąd powtarza mi się za każdym razem na różnych komputerach. Dla pewności sprawdziłem to raz jeszcze i dalej po wpisaniu 13 cyfry przenosi mnie do nowego pola.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Busterus dziękuję za informację czy możesz przesłać filmik z nagraniem Twojego ekranu, na którym będzie widoczny błąd? Skonsultuje ten problem z działem technicznym, ale ponieważ nie udało mi się go powtórzyć potrzebuje nagranie, na którym ten problem będzie widoczny. 
Dla ochrony Twoich danych, wpisz proszę przypadkowy numer karty 🙂

EDIT: w tej chwili mogą występować trudności w płatności kartą z powodu awarii operatora PayU, więc jeśli napotkasz problem (inny niż trudność wpisania numeru karty) poproszę Cię o cierpliwość. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Busterus
#7 Wielbiciel#

allegro.gif

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Busterus, skonsultowałam to zjawisko. 🙂 Czasem zdarza się, że numer karty zawiera taki ciąg znaków, który zostaje uznany za poprawny po wpisaniu 13 cyfr. Dlatego kursor przenosi się do pola CVV. Po kliknięciu w pole numeru karty powinieneś móc dopisać brakujące cyfry.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów