anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Orzechy Brazylijskie ?

Szogun19671
#7 Wielbiciel#

od dwóch lat kupuje orzechy Brazylijskie i proszę o wyjaśnienie dlaczego u wszystkich sprzedających opinie kupujących są identyczne trochę to dziwne bo żeby wystawić opinie trzeba kupić towar mnie nie stać na to żeby u kilku kupować i wystawiać opinie proszę mi to wyjaśnić Szogun

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Marc_Oz
#11 Animator#

@Szogun19671  napisał(a):

... proszę o wyjaśnienie dlaczego u wszystkich sprzedających opinie kupujących są identyczne ...


Już to wyjaśniałem w innym wątku.

'fachowcy' z Allegro tłumaczą to, mniej więcej tak:

- tak działa nasz algorytm,

- procedury nie zezwalają na takie transakcje,

- zajmą się tym specjaliści ze specjalnego działu,

- ze wszystkich sił postaramy się pomóc w miarę możliwości,

- nie mamy Pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobisz

Po prostu opinie nie są przyPiSane do sprzedawcy produktu tylko do samego produktu. I choćby on pochodził z USA, Brazylii, Chin, Rosji, RPA czy Korei Północnej będzie miał opinię z tego samego worka! Aż drżę na myśl o kawie czy herbacie z Allegro! 😣

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@Marc_Oz na Allegro nie kupuje już kawy, ani herbaty bo wg. Opini wszystkie albo zwietrzałe, albo podrobione. W tej sprawie do łask wróciło Targowisko, w dodatku ta sama marka jest taniej. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Szogun19671 opinie na allegro dzięki katalogowaniu, są ostatnio nic nie warte wystarczy że ktoś podepnie się po produkt i masz zakłamane opinie 😞

Ostatni przykład z rowerem elektrycznym, pytanie na forum czy się opłaca za 700 zł bo super opinie a co się okazało podpiął się pod rowery za kilka tysięcy 😞

1111.png

22222.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Szogun19671 Jeżeli wystawisz opinie o produkcie to jest ona widoczna u wszystkich sprzedających którzy mają taki towar w ofercie i jest on powiązany z katalogiem Allegro a dodatkowo jest zakończona: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/wyszukiwanie-i-obserwowanie/gdzie-sprawdzic-i-jak-dodac-opin...

oznacz moderatorów