anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Highlighted

Ostrzegam przed zakupem

#21 Demiurg#

@br. Tak z ciekawości - z jakimi filmikami?

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Ostrzegam przed zakupem

#14 Krzewiciel#

@Knowhere  Na poprzedniej stronie  autor posta  zaproponował mi obejrzenie filmów z uruchomienia tej płyty. 

Jeśli masz czas i ochotę...

Tylko po co?

Pozdrawiam

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Ostrzegam przed zakupem

#21 Demiurg#

@br. Ale linków nie dał?

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Ostrzegam przed zakupem

#14 Krzewiciel#

@Knowhere  Nie,  to miało być ogladanie chyba w innych  warunkach.. he.. he

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Ostrzegam przed zakupem

#21 Demiurg#

@cw12 Powodem mogły być niekompatybilne kości RAM. Niektóre starsze intelowskie chipsety mają uczulenie na kości dwustronne, zwłaszcza jeśli obsadzasz wszystkie dostępne banki pamięci.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Ostrzegam przed zakupem

#8 Zapaleniec#

KŁAMIE pan po raz kolejny. Nie podłączył pan 24-pinowej wtyczki, tylko 20-pinową bo pan nie potrafił nawet tego zrobić.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Ostrzegam przed zakupem

#13 Ambasador#

@cw12 już nas ostrzegłeś (mnie na pewno).

Po metaksie kac gigant, proponuję coś lżejszego.

Odpowiedz
Ładowanie...

Ostrzegam przed zakupem vol.2

#9 Pomysłodawca#

Allegro usunęło mój negatywny komentarz. Zamiast na przyklad tylko  go edytować, tak jak to już zrobili tu na gadane.Czy to jest w porządku?  Sprzedawca  bezczelnie klamie w dyskusji, nie odpowiada na moje pytania ani sugestie Allegro. Szerzej o nim pisałem tutaj:https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/ostrzegam-przed-zakupem/td-p/53202 

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Odp.: Ostrzegam przed zakupem vol.2

#21 Demiurg#

@cw12 Skoro usunęli komentarz, to chyba możesz wystawić go ponownie.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#21 Demiurg#

@cw12 Wystaw komentarz negatywny ponownie, tylko o podawaj w nim żadnych danych osobowych, nie nazywaj nikogo oszustem, opisz przebieg transakcji zgodnie z jej rzeczywistym przebiegiem - wtedy ocena nie będzie usunięta. Sprzedawca nie może odmówić przyjęcia zwrotu po odstąpieniu od umowy i zmniejszyć kwoty zwracanej tylko dlatego, że zostały naruszone jakieś "plomby gwarancyjne". Wynika to wprost z rejestru klauzul niedozwolonych UOKiK.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Moderator
Moderator

@cw12 usuwamy komentarze wyłącznie w sytuacji, w której jest on niezgodny z regulaminem. @xyz96 słusznie nawiązał do takich sytuacji.

Klaudia
   Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#9 Pomysłodawca#

Allegro zablokowało mi wystawienie jakiegokolwiek komenta u tego sprzedawcy.Nie naruszyłem regulaminu, a gdy zapytałem o przyczyny usunięcia negatywa nie otrzymałem odpowiedzi.W tej chwili na dyskusji sprzedawca wyzywa mnie od niepełnosprawnych umysłowo a allegro nic z tym nie robi. Nakazano sprzedawcy zwrot potrąconej kwoty ale on odpisuje, że reklamacja jest bezzasadna bo on otrzymał uszkodzony sprzęt i akurat on poniósł takie wydatki co był mi winien. :))

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#9 Pomysłodawca#

Jakiś haczyk jest z Operą na Androidzie, bo już z Chrome koment poszedł. Zauważyłem, że sprzedawca monitował Allegro o usunięcie dwóch negatywów, bo miał wcześnie 20. Trza robić ciągle screeny że wszystkiego.:))

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#21 Demiurg#

@cw12 Rób kopie stron na https://web.archive.org/

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Moderator
Moderator

@cw12 zapewniam, że nie blokujemy możliwości wystawiania komentarzy do transakcji 🙂

Klaudia
   Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#9 Pomysłodawca#

Zgadza się, doszedłem już do tego. Po raz trzeci administrator usunął moją ocenę. Zacytuję ją tu:

Płyta nie dała się uruchomić.Sprzedawca kłamie, że zwróciłem uszkodzona rzecz. Po zwrocie nie otrzymałem całej należnej kwoty.Szczegóły dla chętnych na login cw12.Zostałem podsumowany:[nie ma pan żadnego pojęcia o komputerach, tak jak 90% kupujących u mnie przedmioty. Nie prowadzę wypożyczalni dla amatorów, którym wydaje się, że mają jakiekolwiek pojecie o komputerach].Odpowiada tylko po ponagleniu przez serwis. Zaraz mnie obrzuci stekiem wyzwisk.Reszta na allegro gadane-nie polecam sprzedawcy.

Niech mi ktoś powie, w którym miejscu "naruszyłem zasadom serwisu''?

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#9 Pomysłodawca#

Nie mogę pojąć, czy to  jakaś osoba blisko powiązana z Serwisem? Jeden jego monit i mimo "złagodzenia" przeze mnie opinii Allegro usuwa negatywa. W dyskusji sprzedawca zupełnie lekceważy zalecenia Allegro:

''allegro 20 lipca 2020 07:07

Przyjęcie przedmiotu i zwrot środków (nawet częściowy) lub wymiana rzeczy może sugerować przyjęcie reklamacji jako zasadnej. Natomiast uznana reklamacja jest dla kupującego bezpłatna, co oznacza konieczność zwrotu przez sprzedającego wszystkich kosztów, jakie poniósł kupujący - kosztu towaru oraz obydwóch przesyłek. Prosimy o zwrot pozostałych środków na konto klienta, po zrealizowaniu przelewu, prosimy o załączenie potwierdzenia w dyskusji.

COMPARTSWROCLAW 20 lipca 2020 08:50
Nie uznałem reklamacji i nie uznam. Przedmiot został odesłany sprawny, został sprawdzony przeze mnie i wystawiony ponownie. Pieniądze zwróciłem w dobrej wierze, bo wiem, że są czasem problemy z niekompatybilnością pozostałych podzespołów lub braku wiedzy kupujących. Kupujący
cy nie otrzyma żadnych więcej przelewów. Jeżeli chce, po zwrocie na moje konto 180zł za płytę główną + 19zł za uszkodzone przez niego mocowania procesora + 30zł usługa serwisowa wymiany mocowań procesora + 19zł koszt wysyłki zwrotnej. Przed wysyłką oczywiście prześlę zdjęcia działającego zestawu."

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#9 Pomysłodawca#

Można odnieść wrażenie, ze jeden dział Allegro zajmuje się  usuwaniem negatywnych komentarzy, na wniosek sprzedawcy bez porozumienia sie z kupującym a drugi naciska na tegoż w dyskusji z miernym skutkiem... 

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#8 Zapaleniec#

"Nie mogę pojąć, czy to  jakaś osoba blisko powiązana z Serwisem"

Jestem prezesem serwisu.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#21 Demiurg#

@COMPARTSWROCLAW To uważaj, bo w wielu serwisach za takie żarciki dostaje się permbana.

Odpowiedz
Ładowanie...