anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odp.: Ostrzegam przed zakupem vol.2

#21 Demiurg#

@cw12

"Płyta nie dała się uruchomić.Sprzedawca kłamie, że zwróciłem uszkodzona rzecz. Po zwrocie nie otrzymałem całej należnej kwoty.Szczegóły dla chętnych na login cw12.Zostałem podsumowany:[nie ma pan żadnego pojęcia o komputerach, tak jak 90% kupujących u mnie przedmioty. Nie prowadzę wypożyczalni dla amatorów, którym wydaje się, że mają jakiekolwiek pojecie o komputerach].Odpowiada tylko po ponagleniu przez serwis. Zaraz mnie obrzuci stekiem wyzwisk.Reszta na allegro gadane-nie polecam sprzedawcy."

Ano w tym wytłuszczonym, dokładnie artykuł 11.5.b. regulaminu allegro.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Odp.: Ostrzegam przed zakupem vol.2

#9 Pomysłodawca#

Ok, przyswoiłem.Właśnie 4 x Allegro usunęło mi negatywa. Obyś miał rację...:))Edycja i wstawiam again.Mam czas, mogę tak do usr...ej śmierci, aż mnie usuną.Całkowicie.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Ostrzegam przed zakupem vol.2

#21 Demiurg#

@cw12 Widzę, że teraz komentarz już jest, nie został usunięty. Ten sprzedawca ma zaledwie 97.7% pozytywów, to bardzo słaby wynik, jak na Allegro. Poza tym wystawił Ci obraźliwą odpowiedź do komentarza, zgłoś ją, zostanie usunięta, a Twój komentarz pozostanie; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201&subjectId=0cf36533-0...

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Ostrzegam przed zakupem

#9 Pomysłodawca#

COMPARTS, ogarnij się. Gdzie logika gdy  wypisujesz:

KŁAMIE pan po raz kolejny. Nie podłączył pan 24-pinowej wtyczki, tylko 20-pinową bo pan nie potrafił nawet tego zrobić."

A pokazać zdjęcia albo film?Po co miałem tak kombinować, przecież chciałem mieć tę płytę. Pare tygodni wcześniej kupiłem nawet do niej od ciebie kości RAM.Nie chciałem przecieź zwrotu tej niedziałającej łyty tylko wymiane na inną, nawet innego producenta.Zlałeś to.  

Odpowiedz
Ładowanie...