anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z zakupem gry komputerowej - co mam zrobić?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:39042157
#8 Zapaleniec#

Oszukany Pomocy!

Kupiłem grę tak zwane konto oferta super opisana i tanio. W opisie napisane było wysyłka natychmiast czekałem 5 godz. OK. Ale gdy dostałem email od sprzedawcy był tam login i hasło. Po instrukcji dochodziłem do celu zalogowania się i tu już pojawiły się pierwsze problemy błędny login lub hasło. Nic nie mogłem zrobić nawet pobrać tej gry bo jest na platformie do której wysłał mi błędne dane. Pisałem do sprzedawcy ale brak odpowiedzi a zaznaczył żeby nie pisać na forum allegro bo będzie to dłużej trwało. Znalazłem w danych email tel. kom. tego pana i odebrała pani mówiąc pomyłka tu niema takiego pana. Napisałem więc na dyskusji allegro dokładnie opisując problem. Cisza. Obserwując konto tego pana znalazło się więcej takich jak ja pokrzywdzonych (5 osób) Dziś ten sprzedawca od nie całego miesiąca swojej działalności ma zablokowane konto od allegro. Co mam robić proszę o radę. Ten sprzedawca założył nowe konto znalazłem go ponieważ ta gra chodliwa jest teraz (Far Cry 6) on jako jedyny miał ją za 48zł. Tą ofertę co znalazłem teraz ma identyczny opis produktu gry i nawet ilość i cenę tylko inny nick tego pana. Sprawdziłem że na zablokowanym logował się ostatnio o godz 13 z minutami a około godz. 15 blokoda. Nowe konto logował się ostatnio po 16 stej godz. I co teraz zrobić?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:39042157 No i co z tą Dyskusją? Pracownik Allegro Ci tam pomaga, prosiłeś go o pomoc? Poproś. W ostateczności zakończ Dyskusję jako nierozwiązaną i złóż wniosek o zwrot pieniędzy z Programu Ochrony Kupujących; https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/wybor-zamowienia

Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy. 

oznacz moderatorów
Client:39042157
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedzi. Czy pracownik mi pomaga? nie wiem pierwszy raz mam taką sytuację i nie wiem jak się poruszać na stronie allegro. Otworzyłem dyskusję aby rozwiązać problem potem czat ze sprzedającym no i napisałem szczegóły problemu wysłałem i czekam na odp. i cisza. A jak mam poprosić pracownika allegro? jestem nowy w tym. Wiem że allegro obserwuje. 

oznacz moderatorów
Client:39042157
#8 Zapaleniec#

Teraz ten sprzedawca ma zablokowane konto. I gdzie pisać o swojej sprawie.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Super gra i tania i nic w tym dziwnego nie widzisz? A to był zakup przez Allegro?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Napisałem więc na dyskusji allegro dokładnie opisując problem.

🙂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie umiesz napisać Dzień dobry a niby taka wychowana!😛

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Na dzień dobry to trzeba sobie zasłużyć. 

oznacz moderatorów
Client:39042157
#8 Zapaleniec#

Tak. Przez Allegro.

oznacz moderatorów
krejzole
#14 Krzewiciel#

Zamiast siedzieć bębnić na komputerze idź pobiegaj po lesie, na zdrowie Ci to wyjdzie że tej gry nie przesłał.

oznacz moderatorów
Client:39042157
#8 Zapaleniec#

😀Witam. Wolę rower.

oznacz moderatorów