anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

płatność nieudana - nie mogę zapłacić za zakupy

Client:91690742
#7 Wielbiciel#

Juz drugi dzien nie moge zaplacic za zakupy bo wyskakuje mi PLATNOSC NIEUDANA a srodki na koncie mam 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:87869341
#7 Wielbiciel#

No to poproś o numer konta i sam zrób przelew. Anuluj zakupy i napisz informację do Allegro i Sprzedawcy o problemie technicznym. Zrób screena na dowód.
Możesz też anulować i zrobić jeszcze raz zakup. Polecam wykasować historię, to pomaga, bo błędy znikają - ma to związek z "ciasteczkami".

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

@Client:91690742 - w żadnym przypadku nie rób tego, co doradza Ci Client:87869341 - nie rób przelewu na konto sprzedawcy - musisz dokonać zapłaty zgodnie z wybranym sposobem zapłaty w formularzu. W przypadku takiej wpłaty na konto - koszty przesyłki mogą być sporo wyższe, sprzedający nie będzie miał możliwości wygenerowania listu przewozowego. W takiej sytuacji - najlepiej jest skontaktować się ze sprzedającym.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

Client:87869341
#7 Wielbiciel#

A czemu w żadnym wypadku?
Nieraz tak robiłem, że w ramach problemu kupowałem towar po telefonie do sprzedawcy. Regulamin Allegro nie zakazuje tego typu działań, bo nie może. Polskie prawo daje Ci możliwość wybrania formy zapłaty. A dokładniej nie zakazuje jej wybierania. Zawsze dostawałem darmową wysyłkę w takich przypadkach.
Sposobem zapłaty w formularzu może być przelew przecież 🙂 
Poza tym, można powoływać się na błąd techniczny i siłę wyższą. Skoro potrzebujesz czegoś natychmiast, a problem nie leży po Twojej stronie możesz działać stosując alternatywne wybory, w tym wypadku przelew na własną rękę ze względu na brak możliwości wykonania tego za pomocą platformy.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:91690742 Zmień metodę płatności. Jeśli to nie pomoże, skontaktuj się ze sprzedawcą, weź od niego numer konta bankowego i zrób zwykły przelew za wszystkie produkty + jeden koszt wysyłki. Przy zapłacie poza Allegro, która nie jest zabroniona, koszt wysyłki może być nieco wyższy.

oznacz moderatorów