anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność przy dostawie - czy kurier wyda mi resztę?

Client:86895386
#7 Wielbiciel#

Czy jeśli  muszę zapłacic za przeszyłke np. 63 zł to  trzeba dac określoną kwotę? Czy można zapłacić 100 i kurier oda mi resztę?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:86895386  lepiej mieć wyliczoną, bo może nie mieć i Ci zaokrągli do 65 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:86895386 Nie trzeba, nie ma takiego obowiązku. Kurier tak jak sklep powinien wydać resztę.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Niekoniecznie się z tym zgodzę. Kupujący na e-mail i sms otrzymują informację, jaka kwotę maja przygotować do zapłaty.

xyz96 - "Kurier tak jak sklep powinien wydać resztę." - pisząc takie rzeczy wskaż jakikolwiek punkt jakiegokolwiek regulaminu. Nie wprowadzaj w błąd kupujących.

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@maxr01  Może ty wskaż regulamin, na podstawie którego kurier nie może wydać reszty. Dodam, że dokonując zakupu na aukcji Allegro NIE AKCEPTUJEMY JEDNOCZEŚNIE REGULAMINU PRZEWOŹNIKA. Sam wprowadzasz w błąd i od pewnego czasu próbujesz mnie atakować, a nawet zakładać całe wątki o mnie. Nie jesteś pierwszym sprzedawcą, który to robi.

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

Sklep nie ma obowiązku wydania reszty.

Klient ma zapłacić cenę. Kropka. 

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@exoryna To niech nie wydaje i żąda odliczonej kwoty. Po tygodniu splajtuje.. Dwie kropki.

oznacz moderatorów

sophie-bunny
#13 Ambasador#

Prawda jest taka, że kurierzy zawsze mają na wydanie reszty, ale prawie zawsze udają, że nie mają - po to, żeby od Ciebie wydrzeć kasę. Dlatego, zawsze miej odliczoną kwotę, co do grosza!

oznacz moderatorów

specer88
#1 Nowicjusz#

A czy kurier posiada środki z Firmy w której pracuje na wydanie reszty jak Pani w sklepie 😂 Raczej żaden. Nie posiada Kasy fiskalnej 🤷🏻😂 Za wydawanie reszty powinien jak pan z taxi za trzsniecie drzwiami 10 PLN doliczyć . Bo czas to kolejna doręczona paczka . Płatność Kartą , lub blik . 

oznacz moderatorów