anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PayPo zapłać później problem

iwigrig
#8 Zapaleniec#

Witam,

Mam problem z opcją zapłać później. Tam gdzie jest lista zakupów w zapłać później pojawił się komunikat że mam spłacić zalegle płatności aby móc korzystać z usługi. Problem w tym, że nie mam żadnych zaległych spłat. Bo wszystko spłacam albo przedłużam na bieżąco. Robiłam spłatę i mi się potem pojawił ten komunikat. Ktoś miał podobnie? 

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Garnek1916
#7 Wielbiciel#

Rowniez ta sama sytacja dzis mnie spotkala i nic nie idzie zrobic 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Prawdopodobnie chodzi o to, że nie można skorzystać z usługi ponownie lub wykorzystać do końca przyznanego limitu przed spłatą wszystkich zobowiązań. O szczegóły dopytajcie na czacie Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1c48fc89-9826-4ddf-94e3-42ebb81f0088

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

jak jest zaległa platnosc na koncie to  zapłac pozniej nie działa

oznacz moderatorów

smirnoff47_2007
#1 Nowicjusz#

Od wielu miesięcy mam wszystko spłacone, a było tego trochę... Pozostał limit 400 po zalogowaniu. Chciałem dziś zapłacić 388zł i nie przeszło. Proszą o kontakt z Obsługą Klienta.

Przed paru dniami z konto bankowego komornik zabrał mi prawie 600 zł w porozumieniu z PayPo jak twierdzi. Bez żadnego zawiadomienia i info z żadnej ze stron. Uważajcie! Sprawa jest rozwojowa. Zamieszczę dalsze info, jak się to wyjaśni.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@smirnoff47_2007, czy na pewno chodzi o zakup związany z Allegro? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów