anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podejrzenie oszustwa

luck1985
#7 Wielbiciel#

Witam, zakupiłem słuchawki w „okazyjnej” cenie. Sprzedający miał same pozytywy, ale od wczoraj negatywy wpadają. Zamiast słuchawek ludzie dostają kabel albo etui. 
Paczka dziś będzie do odbioru, bo jest do wydania. Doradca Allegro włączył się do dyskusji i po odebraniu kazał uznać sprawę za załatwiona… Pacxke odebrać i nadać zwrot? Kliknąłem zwrot przesyłki. 

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

arkadius69
#11 Animator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Może moderatorki zgłoszą to konto zanim kolejna osoba straci kasę.

A zapomniałem że moderatorki nie mają czasu bo muszą tłumaczyć dlaczego allegro zmieniło czasy dostawy 🙂

oznacz moderatorów

arkadius69
#11 Animator#

Ale chyba widzą że konto ma już poniżej 50% poleceń i warto by było się tym zainteresować 

chyba że czekają aż zakończy się dzisiejsza aukcja i kolejna osoba umoczy kasę 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@arkadius69 Działania wobec sprzedającego zostały podjęte już kilka dni temu. O ich szczegółach informowany jest jedynie właściciel konta, którego ta interwencja dotyczy. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

raptor110
#1 Nowicjusz#

Trafiliśmy na tego samego sprzedawcę. Ja zamiast kamery gopro otrzymałem etui do telefonu. Przekręt i tyle.

oznacz moderatorów

Client:109199213
#12 Orędownik#

@raptor110 Kiedy zrobiłeś zakup? Zgłosiłeś sprawę do Allegro? Co odpowiedzieli?

oznacz moderatorów

luck1985
#7 Wielbiciel#

Ja już widziałem negatywy jak paczka była w drodze wiec kliknąłem zwrot towaru. Allegro w dyskusji napisało żebym zwrócił. Sprzedawca ma zwrócić kasę w ciągu 7 dni od odebrania przesyłki. Wiem co będzie , paczka wróci, bo firma ma adres placu zabaw. Nikt mi kasy nie odda i muszę poczekać na początek stycznia żeby zgłosić Allegro protect. Już wiedziałem co się świeci jak zacząłem się przeglądać konto dokładniej po pierwszych negatywach. Firma na Łotysza i adres placu zabaw. Podziwiam ludzi co brali drona za 3800 gdzie normalnie kosztuje 5-6 tysięcy. Słuchawki wydały się w spoko cenie, bo 1250 przy promocjach jakie były na te Sony w okolicy 1350, to nic nadzwyczajnego. Na **piiip**ie są teraz po 1300. Ale ten dron by mi śmierdział. 

oznacz moderatorów

luck1985
#7 Wielbiciel#

Inpost powiadomi ze przesyłka dostarczona. 

oznacz moderatorów

WojciechB
#11 Animator#

Konto "fajnie" przygotowane na świąteczny wałek, 6 miesięcy na Allegro, fajne Imię i Nazwisko, zebrał trochę pozytywów i w świątecznej gorączce wypuścił atrakcyjne aukcje. Nie wierz w zatrudniony dodatkowy personel i pomyłkę na etykietach, takie coś może się zdarzyć raz na sto lub więcej, a takie odpisywanie "że pomyłka" są tylko żeby allegro nie od razu zablokowało wypłaty. Korzystać z programu ochrony kupujących, i lepiej sprawdzać "okazyjne" oferty.

oznacz moderatorów

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

Niestety ludzie widząc niską cenę, często wyłączają myślenie. Nawet mi (przezornemu kupującemu) się to raz zdarzyło, i to niedawno - kawa "Lavazza" w wersji "crema e aroma" ❤️ w kusząco niskiej cenie... okazała się być paskudną podróbą. Ponoć na kilku najtańszych aukcjach z tą kawą (w danych sprzedającego widnieje miejscowość Skawica), kupujący często dostają tą podróbę. Ale to tak na marginesie.

Swoją drogą - ciekawe czy te wcześniejsze pozytywne oceny były za prawdziwe transakcje, czy za fikcyjne.

oznacz moderatorów