anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pojawienie się ofert sponsorowanych pod aukcją zamiast innych ofert tego samego sprzedawcy

Client:55957636
#7 Wielbiciel#

Opera Snapshot_2022-05-26_202928_allegro.pl.pngWitam, może temat niezbyt wiele wyjaśnia ale tutaj spróbuję się określić. Mianowicie w miejscu pod zdjęciem na stronie oferty przedmiotu zawsze był pasek z innymi przedmiotami tego samego sprzedawcy. Teraz są "oferty sponsorowane" i każdy przedmiot z tych ofert ma innego sprzedającego. Na screenie większość przedmiotów ma różnych kupujących. Jest to mega niewygodne, zamiast dobrać towar do przesyłki, żeby załapać się na smarta i kupić wszystko u jednego sprzedawcy, dostaję oferty od innych sprzedawców i mam 3x więcej klikania, muszę wchodzić najpierw na stronę sklepu sprzedawcy (od którego chcę kupic wszystkie przedmioty razem) i tam dopiero przeglądać podobne oferty.  Wiecie może, czy jest to jakieś eksperymentalne rozwiązanie i czy da się przywrócić poprzedni pasek (ten z przedmiotami tego samego sprzedającego, od którego przedmiot właśnie oglądamy)? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Jeśli powinienem napisać z tą sprawą gdzieś indziej, to proszę o poinformowanie gdzie mogę takie pytanie wystosować. Dzięki

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:55957636 długo już jest i raczej nie zmienią 😞 a w czerwcu, jak sprzedawca ma warianty ( inne kolory, rozmiary ) to też będą wymieszane od różnych sprzedawców. Takie ułatwienie co byś se więcej poklikał i się wkurzał, to wszystko dla dobra kupujących 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Musisz się przyzwyczaić albo masz boczny panel

LEW433_0-1653590616932.png

albo na sam dól i tam masz

LEW433_1-1653590674853.png

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:55957636 najpierw są "Oferty sponsorowane, które mogą Cię zainteresować", ale niżej pod opisem przedmiotu są już "Inne przedmioty sprzedającego" tak jak słusznie zauważył @LEW433 możesz też sprawdzić inne przedmioty sprzedającego w bocznym panelu zaraz obok ofert sponsorowanych. 
Mam nadzieję, że to ułatwi Ci zakupy na Allegro. 

la_nika_0-1653591338372.png 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Nie, to nie ułatwia zakupów na Allegro.

Zakupów nie ułatwia również fałszowanie wyników wyszukiwania np. "w/g" ceny.

Jeśli są życzenia - to przedstawię szereg list wyszukiwania "w/g ceny - od najniższej" - gdzie Allegro fałszuje wyniki wyszukiwań. "Fałszuje" - fakt, to mocne słowo, lecz zgodne z prawdą. Jako kupujący, wpisuję sobie wybrane, wskazane przez Allegro kryteria:

- cenę "od najniższej"

- popularność

I mam prawo żądać wyników w/g tych wskazań. Niestety - Allegro ma głęboko w 4-ech literach takie ustawienia wyszukiwań - i tak stosuje dodatkowe algorytmy.

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

ajpierw są "Oferty sponsorowane, które mogą Cię zainteresować", ale niżej pod opisem przedmiotu są już "Inne przedmioty sprzedającego".

 

I to jest nielogiczne!!! Najpierw powinno być to co mnie interesuje, czyli to co od sprzedającego mogę ewentualnie dorzucić do zamówienia. Dopiero potem może sobie być to co może mnie zainteresować. W ten sposób tylko zniechęcacie klientów od zakupów... Zaglądam na to forum i zaglądam i nie widziałam jednej pochwały dla tej zmiany, zamiast tego masa żalów...

A tak w ogóle to Wasza wyszukiwarka to porażka na całej linii. Wczorajsza rozmowa z panią z małej chemii, która od 2 lat kupowała część towaru na allegro. Szukałam takich rurek do wsypywania brokatu do balonów, zawsze było tego na allegro dużo, a teraz nic nie mogłam znaleźć.... Pojechała do hurtowni i kupiła sobie... Klienci nie tylko chcą żeby coś było na allegro ale jeszcze chcą to prosto wyszukiwać. Czyli wyszukiwarka - słowo klucz i mają wskakiwać oferty. A teraz nie wyszukuje tego co powinno, a zamiast tego wyskakuje masa rzeczy od czapy...

oznacz moderatorów