anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Szlak19911
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie wczoraj sprzedałem przedmiot w postaci konta w grze online chciałbym się dowiedzieć na jakiej zasadzie to działa ten POK... Kupujący otrzymał ode mnie przedmiot zgodny z opisem, następnego dnia składa reklamacje nie potrafi w żaden sposób uzasadnić przyczyny reklamacji w wiadomościach prywatnych pisał jedynie że PRZYPUSZCZA iż konto zostanie zablokowane poprzez administrację gry oraz że sprawę zgłosi do POK okej wszystko super ja reklamacje odrzuciłem oraz rzecz jasna odmówiłem zwrotu pieniędzy gdyż nie mam sobie nic do zarzucenia ani przedmiotowi który sprzedałem . Osoba zajmująca się sprawą ku memu zdziwieniu zdecydowała że spór zamykamy kupujący zatrzyma przedmiot dostanie rekompensatę nie obciążająca mojego salda za co naprawdę i szczerze chylę czoła... Pytanie moje jest takie dlaczego kupujący mój przedmiot którego z czystym sumieniem mogę nazwać oszustem żerującym na lukach w polityce allegro ma otrzymać 2 rzeczy na raz i w ten sposób allegro wspiera działania takiego oszusta oczywiście temat jest załatwiony podkreślam. Czysta ciekawość pozdrawiam Mateusz

oznacz moderatorów
47 ODPOWIEDZI 47
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Szlak19911 @Bea8a Allegro Gadane nie jest miejscem, gdzie będziemy rozstrzygać kto z Was ma rację. Z uwagi na to, że dyskusja między Wami nie prowadzi do żadnego rozwiązania, poza wzajemnym obrażaniem się, bardzo proszę o przestanie dołączania tutaj zrzutów czy zdjęć z prywatnej korespondencji między Wami. Nie będę tutaj także akceptować dodawania takich treści przez linki do zewnętrznych stron hostingowych. 

Natomiast co do meritum sprawy z rekomensaty z Programu Ochrony Kupujących mogą skorzystać wyłącznie konta bez żadnych blokad, a w tej chwili konto kupującej @Bea8a jest zawieszone. Do chwili wyjaśnienia sytuacji na tym koncie, kupujący nie może ubiegać się o rekomensatę z tego programu.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
cd-keye_pl
#11 Animator#

@_HolaOla_ o to nowość, kupujący o tym nie wspomniał... @_HolaOla_ niestety ja poprosiłam o linki przepraszam 🍬 

oznacz moderatorów
szymela54
Maestra

@_HolaOla_  Nie mogę wyjść z podziwu, że ten wątek jeszcze istnieje 🙂. Ale może i dobrze - tak ku przestrodze dla maluczkich. Przy tych wirtualnych grach ludzie tracą - jak widać - pieniądze, zdrowie, dobre maniery, a przede wszystkim poczucie rzeczywistości.

Moja babcia grała w salonowca, rodzice w brydża i wszyscy zdrowi byli aż po kres. A ja gram "w zielone". Jeszcze. 😊

oznacz moderatorów
cd-keye_pl
#11 Animator#

@szymela54 to nie przez wirtualne gry, tylko przez głupote ludzi

oznacz moderatorów
Szlak19911
#7 Wielbiciel#

Sprawa była zakończona kilka dni temu w sporze i dalej jest zakończona nie rzucałem nickami ani żadnymi danymi bo post założyłem czysto informacyjnie i z ciekawości czy ktoś już tak został oszukany

oznacz moderatorów
Bea8a
#7 Wielbiciel#

Mi się wydaje ze w tej chwili bardziej istotne jest to że oszukales mnie, mało mnie interesuje ile jeszcze ludzi oszukales nie bez powodu sprawa wylądowała na policji i konsekwencje cię dosięgną sprawa nie jest zamknięta i się na allegro nie zamknie 

oznacz moderatorów
Szlak19911
#7 Wielbiciel#

@szymela54  w tych czasach wszystko co kiedyś bylo dobre się skończyło niestety . Pamiętam mleko z pianką świeże od krówki na wsi a teraz nikt nie hoduje krów bo się to nie opłaca . Za to opłaca się okradać ludzi w sieci i portale takie jak allegro wykorzystując formularze POK gdzie zyskasz 2x tyle bo czemu nie. I niestety era komputera trwa i się rozwija tego nie zatrzymamy ale możemy zatrzymać oszustów i wyłudzaczy takimi postami jak ten

oznacz moderatorów
cd-keye_pl
#11 Animator#

@Szlak19911 baaa a masełko jak babcia robiła albo serek to były czasy... które niestety ją nie wróca 😞

oznacz moderatorów