anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

POK

Fakir0106
#7 Wielbiciel#

Zostałem oszukany przez gościa z którym nie dało rady się skontaktować. Allegro się wtrąciło że mogę skorzystać z POK. Muszę wstawić zdjęcie lub pdf swojego DO aby odzyskać pieniądze. Problem jest taki że wchodząc w zakładkę wstawienia dokumentu nie mogę go wstawić (nie pokazuje się błąd ani nic), o co może chodzić ?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Fakir0106, czy problem występuje po wyczyszczeniu ciasteczek (zrobisz to kombinacją klawiszy CTRL+SHIFT+DELETE) i zmianie przeglądarki?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Fakir0106 Zobacz ten post;

 

@konto zamknięte nie ma możliwości okazywania dowodu "na miejscu". Natomiast w tych sytuacjach, w których weryfikacja danych jest konieczna, zezwalamy na anonimizację dokumentu (o to, które dane można zasłonić, najlepiej pytać pracownika, z którym się w danej sprawie koresponduje). Tym niemniej do POK skanu dowodu nie wymagamy.

@keretnuh od razu może sprostuję: jeżeli nie otrzymałeś przedmiotu, a transakcja spełnia warunki, z POK dostaniesz zwrot kwoty, którą zapłaciłeś. W kwestii utraconych korzyści, z tego co wiem, policja też nie pomoże - jedynie sąd.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów