anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Poszukuje ksiązek

Krzysiek3576
#7 Wielbiciel#

 

Maciejewski J., Dylematy wolności. Zmierzch sarmatyzmu i początki oświecenia w Polsce, Warszawa 1994

Kasperek B., Jakub Bojko, Lublin 1998.

Kołakowski P., Między Warszawą a Pragą. Polsko-czechosłowackie stosunki wojskowo-polityczne 1918-1939, Warszawa 2007.

Kornat M., Polska 1939 roku wobec paktu Ribbentrop – Mołotow: problem zbliżenia niemiecko-sowieckiego w polityce zagranicznej II Rzeczypospolitej, Warszawa 2002.

Bojanowski T., Łódź pod okupacją niemiecką w latach II wojny światowej (1939–1945), Łódź 1992.

Rajca Cz., Walka o chleb 1939-1944. Eksploatacja rolnictwa w Generalnym Gubernatorstwie, Lublin 1991.

Dudek A., Państwo i Kościół w Polsce 1945-1970, Kraków 1995.

Kula M., Religiopodobny komunizm, Kraków 2003.

Przekazanie władzy

 

Bardzo dziękuję za wszelkie informacje.

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Krzysiek3576, mogę Ci zaproponować dodanie wyników wyszukiwania do obserwowanych pozycji. Gdy któraś z tych książek pojawi się na Allegro, dostaniesz wówczas maila. 🙂

Zrzut ekranu 2021-03-12 o 09.09.07.png

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Krzysiek3576
#7 Wielbiciel#

Dziękuje, ale ta funckja działa bardzo słabo 🙂

 

oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

Większość z nich ma np Tezeusz i np Tania książka... nie koniecznie w ofercie allegro. Nie jest to reklama ale użycie google nie boli XD

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kytorr  Sprawdź porządnie jeszcze raz 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Krzysiek3576
#7 Wielbiciel#

Uzywam tej opcji od kilku lat. 🙂 Znam ją. 🙂 szukam szybszej formy kontaktu ze sprzedawcami, o ile to możliwe, zwłaszcza a tego powodu, ze pracownicy Allegro maja ruchy jak w starym kinie i prosty błąd z korekta błednego adresu wysyłki naprawili po pól roku od zgłoszenia. Po prostu szukam kogoś, kto działa szybciej. 🙂 Moze znajdę 🙂

oznacz moderatorów

Krzysiek3576
#7 Wielbiciel#

Uzywam tego systemu od dawna i już wiele ksiązke kupiłem w ten spsoob. Szukam jakiejś formy kontaktu ze sprzedajacymi, którzy nie zawsze zamieszczaja ofertę na Allegro. Poza tym kiedys system wstawił na moje konto błedny adres i korekta tego prostego bądx co bądź błędu zajęla pracownikom Allegro ponad pól roku. Prosze zrozumieć - wolałbym jakąs szybszą formę kontaktu. 🙂

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@Krzysiek3576 poszukiwanie możliwości zakupu czegokolwiek poza Allegro jest oczywiście w porządku, natomiast raczej nie w serwisie społecznościowym należącym do Allegro.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

Krzysiek3576
#7 Wielbiciel#

Panie Macieju, nie chce ciągnąc dyskusji w nieskończoność, ale wypowiem się, skoro jest Pan moderatorem. Poszukuje mozliwości zakupu towaru, w tym wypadku książek, poprzez Allegro, z tym, ze poinformowałbym najpierw sprzedających, jakich ksiązek poszukuję. Niektórych szukam od kilku lat. ostatnio zdarzyło mi się rozmawiac z wlascicielem antykwariatu z Zamościa, ktory od kilku lat miał w ofercie poszukiwana przeze mnie ksiazkę i nie wiedział, ze ktoś chce ją kupić. On by zarobił, Allegro by zarobiło za pośrednictwo, a ja bym chętnie za wszystko zaplacił. Jesli taki obieg informacji nie istnieje, warto byloby go uruchomić. Z tego, co wiem, na **piiip** kupujący mają możliwość wstawienia informacji, czego poszukują i to ulatwia handel. 

Kwestia druga - niech Allegro wreszcie dopilnuje tego, aby zgloszenia o problemach technicznych byly rozpatrywane, bo wszyscy, ktorzy kupują od dluzszego czasu cokolwiek, wiedza, że zglaszanie usterek albo kradziezy jest stratą czasu. 

oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

Książki są do kupienia od ręki, kwestia pieniędzy. @Koaliope_Brzeg co mam sprawdzić jeszcze raz?

oznacz moderatorów