anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powiadomienie Allegro dotyczące wyszukiwanych przedmiotów

MAMY ROZWIĄZANIE!
NikczemnikZlasu
#8 Zapaleniec#

Przychodzą do mnie powiadomienia allegro (raz w ciągu dnia) z ofertami które wyszukuję. Widzę e-mail, otwieram od razu, jest dany przedmiot, wchodzę, i co? "oferta zakończona". Zdarzyło mi się to kilkukrotnie. 

Da się to usprawnić? Powiadomienia działają na zasadzie: wczoraj wieczorem ktoś wystawił przedmiot lub kilka tych samych, a allegro powiadamia mnie o tym dopiero rano w mailu? Jeśli tak to lipa. 

 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@NikczemnikZlasu czy możesz podać przykład oferty do której otrzymałeś powiadomienie, a po wejściu w link, była już zakończona?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
NikczemnikZlasu
#8 Zapaleniec#
Numer oferty: 12746179642
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@NikczemnikZlasu dziękuję! Konsultuję to i dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
jacek7474
#9 Pomysłodawca#

ja też mam negatywne doświadczenia na allegro

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jacek7474 przykro mi z tego powodu, jednak tak jak pisałam w tym wątku, decyzję w Twojej sprawie może podjąć tylko Dział bezpieczeństwa. Mam nadzieję, że uda się wszystko wyjaśnić i Twoje konto zostanie odblokowane. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
jacek7474
#9 Pomysłodawca#

niestety po trzech dniach dalej nic nie wiadomo, więc nawet jeśli się uda, to niesmak pozostanie

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@NikczemnikZlasu wracam z odpowiedzią. Takie sytuacje mogą się zdarzyć, ponieważ powiadomienia do ofert obserwowoanych są wysyłane miedzy 8:00 - 11:00, więc jeśli sprzedający od 24:00 - 8:00 skończy ofertę to otrzymasz nieaktualną informację na temat oferty w wiadomości e-mail. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
NikczemnikZlasu
#8 Zapaleniec#

To jest denerwujace! Kolejna sytuacja, dzisiaj, teraz 9:34 e-mail z allegro z obserwowanymi ofertami, trzymam telefon w rece wchodzę od razu, widzę ofertę która jest trudna do znalezienia, otwieram i oczywiście ktoś był przede mną. Została sprzedana. 

Wygląda na to że mam pecha, bo inni dostają powiadomienia dużo wcześniej. 

No trudno.

oznacz moderatorów
darek_2055
#11 Animator#

A nie pomyślałeś, że ktoś może ręcznie szukać niż czekać na powiadomienie. Więcej musi pracy włożyć i czasu a ty czekasz na gotowe i masz pretensje. Chcesz wygody? Musisz się liczyć z konsekwencjami. Może ktoś dodał przedmiot rano a w południe ktoś szuka. Jakby ci naprawdę na czymś zależało to byś nie czekał tylko samemu co jakiś czas szukał w serwisie. Ale się nie chce

oznacz moderatorów
NikczemnikZlasu
#8 Zapaleniec#

Mam dużo przedmiotów których nie jestem w stanie codziennie wyszukiwać. Są to rzeczy ważne i mniej ważne ale mimo wszystko trudne do zdobycia. Także liczę na pomoc allegro tej sprawie które niestety powiadamia mnie o nowych ofertach zbyt późno. Na niektóre przedmioty trzeba czekać kilka miesięcy żeby się pojawiły. 

oznacz moderatorów