anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powiadomienie o Mi Band 4?

gacek_igor
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję Allegro, że nie dostałem powiadomienia o zbliżającej się chwili kiedy to będzie można (spróbować) kupić Mi Band 4 w Waszym sklepie. Czy ktoś jeszcze chciał podziękować?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@gacek_igor jesteś przekonany, że wiadomość nie trafiła do spamu? Daj nam znać z jakiej poczty korzystasz.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

gacek_igor
#9 Pomysłodawca#

Hej Klaudia,

Konto było zakładane na adres mailowy w domenie gazeta.pl. Z dnia 4 kiedy to powinno przyjść powiadomienie nie ma w spamie żadnej komunikacji od Was. Następnie mam przekierowanie na skrzynkę w domenie google żeby właśnie filtrowała cały syf mailingowy gazety ale na google spam też nie pokazuje wiadomości od Was. Jesteście w stanie sprawdzić czy wogóle od was wyszło powiadomienie?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@gacek_igor Powiadomienie "🔔 Start Twojej oferty już o 18:35 - Xiaomi Mi Band 4 opaska sportowa" zostało poprawnie wygenerowane i przesłane do Ciebie 4 października o 18:21:45.

Jeśli nie masz tej wiadomości w żadnym z folderów, zalecamy kontakt z administratorem serwera, na któtym utrzymywana jest Twoja skrzynka.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@gacek_igor Może serwery pocztowe gazeta.pl też trafiły na blacklistę SpamCop, z której korzystają serwery pocztowe allegro. Problem poruszany kilka razy w ostatnich kilku miesiącach (tyle że z innymi serwerami pocztowymi).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów