anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z odbiorem paczki z Allegro One Box, zielony automat

MAMY ROZWIĄZANIE!
zosienka_86
#8 Zapaleniec#

Od wczoraj nie mogę odebrać swojej paczki z Allegro One Box ul. Pabianicka 193 93-490 Łódź. Nie działa ani jak chcę otworzyć zdalnie, ani jak skanuję kod. Wyświetlacz świeci jasno, automat przy skanowaniu wydaje normalnie dźwięk. Czy ktoś może mi pomóc i wytłumaczyć czemu to nie działa. Mam jeszcze trochę czasu na odbiór swojego zamówienia, ale nie uśmiecha mi się żeby wróciło do sprzedającego.

 
oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17
xyz96
#21 Demiurg#

@zosienka_86 Złóż reklamację sprzedawcy, to on odpowiada za przesyłkę do czasu, aż ją otrzymasz. Niech interweniuje. To on udostępnił Allegro One Box. Jeśli paczka wróci do sprzedawcy z powodu barku możliwości jej odbioru, możesz domagać się drugiej, skutecznej wysyłki lub niezwłocznego zwrotu całej wpłaty. 

oznacz moderatorów
zosienka_86
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za podpowiedź 🙂. W sumie miałam taki zamiar  żeby poinformować sprzedającego o swoich kłopotach. 

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Jak wystawiasz sprzedającemu negatywa i otworzysz dyskusję to jeszcze szybciej zajmie się Twoim problemem z odbiorem paczki, a napewno usunie ze swoich ofert tę darmową opcję dostawy.

oznacz moderatorów
zosienka_86
#8 Zapaleniec#

Trochę to słabe wystawiać sprzedającemu negatyw w tej sytuacji. To nie jego wina że automat nie działa. Ten problem lezy po stronie Allegro.

oznacz moderatorów
Client:65849814
#7 Wielbiciel#

Niestety nie da sie odebrac paczki z paczkomatu one box wielkopolska 31 Gdynia, poniewaz zwyczajnie nie dziala. Zamowilem prezent na swieta, a wiec bardzo zalezy mi na czasie. 

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

te one działają na zieloną energię, a ostatnio brakuje słońca, zaczekaj na ładną pogodę i zapewne się uruchomi. 

oznacz moderatorów
Client:65849814
#7 Wielbiciel#

Niestety nie mam zbyt wiele czasu, gdyz paczka zostanie odeslana w przeciagu dwoch dni.

oznacz moderatorów
Client:65849814
#7 Wielbiciel#

Ekran w paczkomacie sie swieci, a przy czytaniu kodu qr wydaje dzwiek. Wydaje mi sie wiec, ze nie jest rozladowany

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Próbowałeś wpisać kod ręcznie? 

Wielokrotnie nadawałem przesyłki w tej zielonej budzie i z czytaniem kodów zawsze były problemy.

oznacz moderatorów
Agent051
#16 Inspirator#

@Client:65849814 Jak nie działa, to nie odeślą a prezent będzie na wielkanoc. 🙂

oznacz moderatorów
Client:65849814
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:65849814 

Złóż reklamację sprzedawcy, to on odpowiada za przesyłkę do czasu, aż ją otrzymasz. Niech interweniuje. To on udostępnił Allegro One Box. Jeśli paczka wróci do sprzedawcy z powodu barku możliwości jej odbioru, możesz domagać się drugiej, skutecznej wysyłki lub niezwłocznego zwrotu całej wpłaty. 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@zosienka_86 @Client:65849814 Przepraszam za zaistniałą sytuację, przekazałam już Wasze zgłoszenia do zespołu obsługującego zielone automaty. Na pewno sprawdzimy obie te maszyny. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
zosienka_86
#8 Zapaleniec#

Dziękuję. Aktualnie faktycznie napisałam do sprzedającego o zaistniałej sytuacji, oraz upewniłam go że zależy mi na odbiorze mojej paczki. Dzisiaj próbowałam jeszcze raz odebrać przesyłkę niestety nadal nic. Najgorsze że nawet nie mogłam ręcznie wpisać kodu, pomimo że na automacie widnieje komunikat że jest gotowy do działania.

oznacz moderatorów
netty1
#7 Wielbiciel#

Mam identyczny problem z urządzeniem na Maratońskiej w Łodzi - pierwszy i ostatni raz wybrałem zielony allegro one box 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@netty1 Na czym dokładnie polega problem z tym automatem? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Allegro_One
Ekspert Allegro

W takiej sytuacji najlepiej skontaktować się pod numerem telefonu - 616 306 997, który znajduje się pod ekranem automatu paczkowego One Box.

oznacz moderatorów