anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z sprzedającym

Client:104755230
#7 Wielbiciel#

kupiłem kartę  graficzną  do komputera  za 257zł oczywiście płatność za pobraniem  i pytam gdzie jest  już paczka sprzedający unika  tematu nie dostałem powiadomienia e-mail że  paczka jest już w drodze paczka zamawiana byłą w piątek 06.05 albo w sobotę 07.05 bieżącego roku 

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:104755230 czyli zamówiłeś w ostatni piątek lub sobotę czyli kiedy się spodziewałeś paczki , zwracam uwagę ,że był dopiero weekend .

oznacz moderatorów

Client:104755230
#7 Wielbiciel#

powinna byc dzisiaj albo jutro

oznacz moderatorów

Client:104755230
#7 Wielbiciel#

ale powinnem dostac  powiadomienie na e-mail ze paczka  jest  już w drodzę

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:104755230 wejdź w zakłądkę ,, moje zakupy ,, kliknij ,,szczegóły,, ... tam sprawdzisz kiedy dokonałeś zakupu bo widzę ,ze nie jesteś do końca pewny i widoczny będzie również przewidywany termin dostawy . 

oznacz moderatorów

Client:104755230
#7 Wielbiciel#

Zrzut ekranu (1).png

takie cos tylkomam

oznacz moderatorów

wypad_com_pl
#11 Animator#

Sprzedawca u którego został dokonany zakup ma ustawione że wysyła towar w 2 dni robocze. Przy zakupie po 19 w piątek sprzedawca może nadać to zamówienie nawet we wtorek. Oznacza to że dostawa powinna być w środę (może być wcześniej ale nie musi) o ile kurier nie zawali czegoś po drodze.

oznacz moderatorów

Client:104755230
#7 Wielbiciel#

przewidywana dostawa dzisiaj albo jutro

ale  powinniemdostqać meila jestli paczka zostałą  wysłąna

a żadnego meila niedostałęm

nawet podtwierdzenia  zakupu

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:104755230 Masz powiadomienia na mail, sms oraz w zakładce "Moje zakupy: szczegóły, sprawdź.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kiedy był zakup? jaki czas dostawy?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@LEW433 na narzędziach się nie znasz to już wiem , ale że masz problemy z czytaniem....

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Na rosyjskich jak ty nie, masz sierp i młot.😀

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@LEW433 fajnie by było jakbyś wiedziała do czego służą  , można wygooglować jak nie wiesz , ale trzeba umieć czytać .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Sam wygoogluj, ale nie na ruskich stronach, bo tam mogą nie wiedzieć.😁 I nie pisz do mnie nie ludzie ludzi którzy popierają ruskich.😡

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:104755230 1.  Sprawdź najpierw jaki czas wysyłki miał ustawiony sprzedawca.             2. Zamówienie w piatek lub sobotę, a ty robisz raban w poniedziałek. To dostawa kurierem, a nie teleportacja. 3. Wysłanie maila przez sprzedawcę nie jest obowiązkowe, tym bardziej, że mógł jeszcze nie wysłać przesyłki (jest zalecane, ale nie wszyscy wysyłają) 4. Najczęściej to firma kurierska wysyła maila w dniu dostawy. 5. Sprzedający też ma wolny weekend i nie ma obowiązku odpowiadania na meile czy inne próby kontaktu.

oznacz moderatorów

Client:104755230
#7 Wielbiciel#

wiem meila  nie  dosteje  odsprzedającego tylko od allegro zawsze a teraz nic nawet pottwierdzenia zakupu

 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:104755230 Z AL te maile potrafia nie dochodzić. Sprzedający na AL ma chyba 7 ? dni na wysłanie. Poczekaj spokojnie.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:104755230 A w razie jak nie dostaniesz przesyłki to nie jesteś stratny > płatność za pobraniem

oznacz moderatorów

toMCioPP
#11 Animator#

Nie no człowieku bez przesady. Kupiłeś w piątek, w godzinach wieczornych gdy na dobrą sprawę większość placówek pocztowych już nie pracuje, potem mamy dwa dni weekendu i już chciałbyś mieć towar w domu? Takich cudów to nie ma. I jeszcze ten tytuł ''problem ze sprzedającym''. 
Czasem tych sprzedających podziwiam bardziej niż komandosów i ratowników, że z takim paraintelektualnym elementem muszą się borykać i jeszcze nadal jakoś funkcjonują. 
Weź mu jeszcze dyskusję załóż, negatywa machnij, zawiadom FBI, CSI, KGB i Europol, że Ci paczka pobraniowa w niedzielę nie przyszła do domu.

oznacz moderatorów