anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wyszukiwaniem przedmiotów użytkownika

Hacker-2007
#7 Wielbiciel#

Witam, mam problem z wyszukiwaniem przedmiotów na allegro (w przedmiotach użytkownika). 

Sposób na odtworzenie problemu:

Mam przykładową aukcje https://allegro.pl/oferta/tabliczka-opisowa-biala-60x50mm-bmto6050-100szt-11989179090 , kopiuję z jej tytułu frazę "Tabliczki opisowe do kabli", przechodzę do przedmiotów użytkownika, wpisuję/wklejam w wyszukiwarkę w/w frazę i klikam szukaj (rozumiem, że allegro powinno wyszukać tej frazy w przedmiotach użytkownika). Po kliknięciu "szukaj" otrzymuję informację "Teraz nie możemy znaleźć „Tabliczki opisowe do kabli” u sprzedającego" i lista jest pusta.


Moje pytanie, czy ja coś źle robię czy ta wyszukiwarka "działa" w jakiś dziwny sposób?

Bardzo dziękuję za odpowiedź!

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wpisz sobie "tabliczka opisowa biała " w jego przedmiotach to się parę sztuk wyświetla .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Hacker-2007 wszystko dział poprawnie o ile skopijujesz tytuł sprzedacy ten po prawej nad ceną https://allegro.pl/uzytkownik/WOJTNET-PL?string=Tabliczka%20opisowa%20bia%C5%82a

A problemem jest tytuł bo ten co kopiujesz nie należy do sprzedwacy  "Tabliczki opisowe do kabli " jest to tytuł z katalogu allegro a sprzedawca ma produkty pod tytułem "Tabliczka opisowa biała" dlatego nie możesz znaleźć 🙂

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  dalej allegro nie widzi problemu z podmienianym tytułem 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 w tym przypadku tytuł nie jest błędny po prostu pierwsza oferta, do której został stworzony produkt w katalogu miała trochę inny tytuł, ale to jest "Tabliczka opisowa do kabli". 
Wydaje mi się, że rozumiem co masz na myśli, czyli że umieszczenie w ogóle nazwy produktu w katalogu wprowadziło w błąd, jednak tytuł oferty był podany w linku, a dzięki waszej pomocy @Hacker-2007 już wie jak to działa. Nie zamierzamy wycofywać się z produktyzacji.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Do tego jeszcze dochodzą błędy w wyszukiwarkach i obsługą transakcji związane z wprowadzanymi zmianami na Allegro. Wszelkie wprowadzane przez Allegro zmiany/modyfikacje wprowadzają problemy w wyszukiwaniach i z obsługą transakcji.

Ja np. dzisiaj miałem problemy z obsługą transakcji poprzez Allegro - dopiero po południu "skapnąłem się", że trzeba kilka razy "odświeżać stronę", żeby transakcje wyświetliły się. Niestety, z tego względu będą opóźnienia w wysyłkach.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

Hacker-2007
#7 Wielbiciel#

Niewątpliwie @kostas11 naprowadził mnie gdzie szukać "poprawnej", odpowiedniej dla aukcji danego użytkownika nazwy produktu a @la_nika wytłumaczyła dlaczego tak jest, więc dziękuję. 🙂

oznacz moderatorów