anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z zamówieniem choinki

Kasiawaryszak12
#7 Wielbiciel#

Witam ja w sprawie choinki zrezygnowałam bo było opuznienie i nie mam pieniążków na kącie co robić dalej 

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

Deny_denis
#9 Pomysłodawca#

Dla tych co używają określenia "pieniążki" jest specjalne miejsce w piekle , zaraz obok tych co piszą "włanczać" 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @Kasiawaryszak12!  Czy kontaktowałaś się w tej sprawie ze Sprzedającym? Czy otrzymałaś maila od Allegro z potwierdzeniem zwrotu? 
Jeżeli Sprzedający nie odpowiada na Twoje wiadomości i nie masz z nim kontaktu, najlepszym rozwiązaniem będzie dyskusja. Jeżeli Sprzedający nie odpowie w ciągu 24h będziesz mogła poprosić o pomoc pracownika Allegro.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Witam. Ja odnośnie w sprawie choinki. Z Twojego postu nic konkretnego nie wynika i nie wiem jak inni mogą wysuwać jakieś wnioski. Szczególnie xyz96. Zrezygnowałaś jak? Wysłałaś odstąpienie od umowy na e-mail, listem, anulowałaś transakcję przez Allegro. Nic w tym względzie nie napisałaś. Ani daty zakupu, ani czasu realizacji zamówienia z aukcji, ani daty odstąpienia od umowy - czyli generalnie tutaj nikt na podstawie tych danych , których faktycznie nie ma, nic nie może stwierdzić i realnie nie może Ci pomóc. Wiesz jaki jest czas zwrotu środków po odstąpieniu od umowy? Jednak xyz96 ma swoją filozofię i nie wiem na jakiej podstawie udziela Ci takich rad.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów