anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze zwrotem pocztą polską

roxa_94
#8 Zapaleniec#

Cześć. Mam problem z pocztą. Generalnie chce zwrócić towar (malutka paczuszka), ale nie chcą na poczcie mi jej przyjąć, bo "mają swoje rozmiary i ta paczka nie jest wielkości małej koperty" 🤯 dodam że na etykiecie jest " do 30kg". Miał ktoś taki problem może?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

A warto czasem spróbować w innej placówce. W dzisiejszych czasach ze wszystkim jest problem.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@roxa_94 czy to jest zamówienie które kupiłaś w ramach Smart? Podaj proszę jego numer. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

roxa_94
#8 Zapaleniec#

Tak, a0e6c843-7444-11ec-8a41-034bbf2c0b0f

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

przecież wystarczy przepakować w trochę większe pudełko i po sprawie. Tutaj bardziej chodzi o bezpieczeństwo przesyłek, jakby wysyłać malutkie paczuszki, to po pierwsze etykieta się na niej nie mieści, a po drugie łatwo można ją zgubić w transporcie. Lepiej nie ryzykować i pakować w troszkę większe opakowanie. Ja kurierowi nigdy nie daję zbyt małych paczek, z obawy, że może mu gdzieś przypadkowo wypaść.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

roxa_94
#8 Zapaleniec#

No tylko że Pani mi powiedziała, że MUSI być wielkość małej koperty, a mam większe niż taka koperta. Bardzo upierdliwa była ogólnie 😑 

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

może źle zrozumiałaś, przesyłka nie może być mniejsza niż mała koperta, ale może być spokojnie od niej większa. w smarcie jest ryczałtowa opłata bez względu na gabaryt, więc z pewnością nikt nie może wymagać, żeby paczka była akurat wielkości małej koperty. Nigdy o czymś takim nie słyszałem.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

roxa_94
#8 Zapaleniec#

Paczka była większa,  ale Pani była ogólnie bardzo czepialska. A na koniec zaczęła mi wymyślać, bo owinięte streczem, bo etykietka zagięta w rogu.. no trudno, w poniedziałek pojadę do innego oddziału tak jak pisali wyżej i zobaczymy. Dzieki, zamykam

oznacz moderatorów