anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Produkty w złej kategorii

Kolo_man
#1 Nowicjusz#

Cześć Allegro!

Chciałbym zgłosić produkty w niepoprawnej kategorii, ale nie widzę takiej opcji w "Zgłoś naruszenie zasad".
Najbliższe co znalazłem to Zgłoś naruszenie dotyczące opisu oferty > Nieprawidłowe parametry,
ale wydaje mi się że na pierwszy rzut oka osoby sprawdzającej zgłoszenie - kwestia wyboru kategorii nie będzie sprawdzona.

Czy moglibyście proszę rozważyć możliwość dodania takiej opcji w "Zgłoś naruszenie zasad"?

Piszę dlatego, że od dłuższego czasu frustruje mnie przymus przekopywania się przez produkty które mnie nie interesują, mimo że istnieje dla nich osobna kategoria.

(Przykład: Zawieszenia samochodowe, szukam drążków w kategorii drążki a muszę przekopać się przez setki ofert a to osłon a to innych elementów zawieszenia, mimo że posiadają swoje kategorie. Szukajka też nie pomaga, bo po haśle "drążek" wyskakują również "osłony drążków", a o szukaniu negatywnym [jak np. w google >> -"osłona" <<] nic mi w Allegro nie wiadomo)

Dzięki za super serwis aukcyjny, mam nadzieję że stanie się idealnym (lub przynajmniej "close enough" ;] ).

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Samo zgłoszenie przez formularz lub odnośnik "zgłoś" jest moim zdaniem mało skuteczne, poza tym trzeba zgłaszać każą ofertę osobno. Najlepiej zgłaszaj oferty naruszające zasady przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a2f3ea49-2579-47d5-87f4-6d96a42e3e86&subjectId=ae7b20da-e... Możesz wtedy podać link do wielu ofert jednocześnie, możesz zgłosić jednorazowo wszystkie oferty jednego sprzedawcy itp. Otrzymasz informację o podjętych działaniach, a gdy okażą się one niewystarczające, możesz kontynuować korespondencję do skutku.

oznacz moderatorów

glenmoranghie
#13 Ambasador#

@xyz96 "możesz kontynuować korespondencję do skutku."

Chyba raczej do üsranej śmierci. Allegro ma z reguły takie sprawy w düpie i nic z tym nie robi.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Kolo_man Aukcyjny to on już niestety od dawna nie jest, bo większość ofert to jednak KT. No i prywatnych sprzedawców, od których ten kiedyś aukcyjny serwis się zaczął, próbuje się pozbyć na rzecz AL.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Klos01
#9 Pomysłodawca#

To jest już plaga. Nie wiem co sprzedający chcą tym osiągnąć.

Chyba zniechęcić do zakupów w danym dziale.

Zgłaszałem setki razy a te same artykuły nadal są i to po kilkanaście sztuk.

Proszę sprawdzić np. dział: zestawy stereo  https://allegro.pl/kategoria/sprzet-audio-dla-domu-zestawy-stereo-76329

W którym to są:  odkurzacze,urządzenia do masażu, radiolinie, piloty do radiolinii, przekaźniki, osłony dzwonka, ładowarki USB, kłódki, wyłączniki światła, itp.

Wszystko po kilkanaście /kilkadziesiąt sztuk.

Na zgłaszanie zbrakło by tygodnia.

Po przejrzeniu 30 stron i trafieniu na dwie rzeczy zgodne z kategorią odechciewa się szukania.

Allegro chyba zarabia na klikaniu i wejściach skoro nic z tym nie robi.

oznacz moderatorów