anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

przesyłka ponoć jest w paczkomacie a ja nie mam powiadomienia więc nie mogę jej odebrać i co dalej?

koneser9
#1 Nowicjusz#

nr przesyłki InPost 648303789140001117362792

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kostas11
#21 Demiurg#

@koneser9 masz też na mailu kod 🙂  czy telefon był poprawny ?  zadzwoń na infolinię dostaniesz kod w kilka minut 😄

Nie słuchaj się podpowiedzi że sprzedawca odpowiada za paczkę ( tak odpowiada ) ale kodu nie dostanie 😞 musisz zadzwonić z telefonu na który była adresowana paczka 🙂 wydłużysz se czas otrzymania zamówienia 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

@kostas11 

masz też na mailu kod

 

Skąd wiesz? Często też nie ma w emailu. W zasadzie nigdy przy multiskrytce nie dostałem (tutaj chyba jest pojedyncza przesyłka?).

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@exoryna tak masz rację, ale nie ma w wątku info że ma kilka paczek do odebrania, tylko jest że jedna a tu wysyłają kod w mailu 🙂 tak czy tak można zadzwonić i odebrać paczki 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@koneser9 Pisz do sprzedawcy. To on odpowiada za przesyłkę do czasu, aż ją otrzymasz. Jeśli nie będzie możliwości odebrania, możesz domagać się ponownej wysyłki lub zwrotu wszystkich kosztów. Sprzedawca odpowiada za nieprawidłowości leżące po stronie przewoźnika, czyli swojego podwykonawcy; https://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/prawa-ogolne/odpowiedzialnosc-sprzedawcy-za-przesylke/

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie słuchaj niektórych sprzedawców, oni zalecają kupującym reklamować brak dostawy u przewoźnika, kiedy zgodnie z przepisami reklamować powinno się u sprzedającego. Z przewoźnikiem nie zawierasz umowy na dostawę, tylko ze sprzedawcą.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Weź też pod uwagę, że pomimo nazwy działu Dyskusje kupujących, odpowiadają tu niemal sami sprzedawcy, którzy zazwyczaj sterują kupującymi zgodnie z własnym interesem. Ja nie jestem sprzedawcą.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 Interesem kupującego jest szybkie otrzymanie przesyłki, a nie czekanie drugi tydzień. Jeden telefon i przesyłkę za dwie minuty ma w rękach.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@koneser9 możesz też pobrać aplikacje inpostu. Przy pomocy aplikacji szybko odbierzesz przesyłkę.

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

Pisz do sprzedawcy jeśli chcesz dłużej czekać na odebranie towaru, hehe.

Nie wiadomo czy w twoim przypadku kiedy nastąpiło wydanie towaru. Być może rola sprzedawcy zakończyła się z chwilą wrzucenia paki do skrytki.

Elo.

 

 

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@koneser9 Nie słuchaj bzdurnych rad co niektórych.  Zadzwoń na jeden z tych numerów, z telefonu przypisanego do wysyłki, a otrzymasz kod odbioru. Zajmie Ci to dwie minuty. Słuchając innych i reklamując u sprzedawcy będziesz czekać na przesyłkę ponad tydzień, bo nieodebrana wróci i sprzedawca będzie musiał wysyłać drugi raz.

746 600 000       722 444 000

Ula

Ula
oznacz moderatorów