anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

przyczyna losowego wysyłania sms-ów przez allegro na stary i nowy numer tel.

MAMY ROZWIĄZANIE!
lukaszen80
#7 Wielbiciel#

W danych swojego konta mam wpisany od paru miesięcy nowy numer telefonu jednak sms-y o odbiorze paczki jak i inne potwierdzenia przychodzą losowo i na stary i na nowy numer. 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
LEW433
#21 Demiurg#

To napisz do Allegro o zmianę.

oznacz moderatorów
lukaszen80
#7 Wielbiciel#

O zmianę czego ? numer telefonu JEST ZMIENIONY na nowy -  508 093 086 - i taki numer widnieje teraz w danych konta już od paru miesięcy - przychodzą na niego sms-y - jednak część sms-ów przychodzi losowo na stary numer 515 831 560 - nawet dzisiaj dostałem od allegro 2 sms-y na nowy numer a jeden sms na stary numer - więc jeszcze raz dopytam CO MAM ZMIENIAĆ ?

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@lukaszen80 

Bo dane do wysyłki są na stary numer.

https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/dane-konta

oznacz moderatorów
lukaszen80
#7 Wielbiciel#

Nawet teraz sprawdziłem dane do wysyłki są na nowy numer -  508 093 086 jednak nawet dzisiaj 2 sms-y przyszły na ten numer a trzeci sms-es na stary numer 515 831 560.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@lukaszen80, mogę Cię prosić o zrzut ekranu z zakładki Dane konta, gdzie widać, jaki numer wskazałeś? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
lukaszen80
#7 Wielbiciel#

lukaszen80_0-1669284755279.png

Mimo iż nowy numer widnieje już od jakiegoś czasu sms-y są wysyłane losowo też na stary numer 515 831 560

oznacz moderatorów
lukaszen80
#7 Wielbiciel#

Niestety niemal po roku od założenia tematu dalej mam z tym problem - np. kody do allegropay przychodzą na stary numer telefonu a z kolei kody odbioru paczek na aktualny numer podany w danych konta ?

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@lukaszen80 Numer między innymi do otrzymywania kodów odbiorów możesz zmienić samodzielnie w danych konta, ale numer do Allegro Pay może zmienić tylko doradca. Napisz do nas w tej sprawie przez formularz

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów