anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przywitalnia dla starych wyjadaczy i nowych wilczków, lista łobecności

atarog
#12 Orędownik#

Jak chcecie, możecie zostawić swój ślad. Odcisk palca, dłoni, nosa, ust, byle nie sikać!
Pozdrawia Was czule atarog.

oznacz moderatorów
552 ODPOWIEDZI 552

Knowhere
#21 Demiurg#

@br. Przecież na PG automatycznie dołączani są wszyscy z rangą co najmniej #10.

EDIT A jednak okazuje się, że nie (dopiero doczytałem posta @msniezek).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

atarog
#12 Orędownik#

dobra kochani, sprawa wygląda tak, że spr9jt tu podobno był. Na Allegro Gadane. Widział go ktoś? I wciąż nie odhaczyliście się na liście obecności, tej pandemicznej. Prosiłam. Powiedzieć, jak żyjecie... A Wy nic.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@atarog  Więc  tak:  my osobiście  się  nie znamy,  ale  ja pamiętam taki nick  atarog z  dawnego cafe.  Co prawda ja  udzielałem się  trochę  na komputerach  i elektronice,  Ty zaś jeśli  pamiętam  to  bywałaś gdzieś  na  Mydelniczce  albo Dom i rodzina.   

Jeśli chodzi  o listę obecności  to  ja  się  zaznaczyłem,  co prawda jako komentarz - pytanie  do  DR  ale  zaznaczyłem i już.  O  sobie nie pisałem, a  co  tu pisać?

Zaprosiłem Cię na to  PoGadane  no  bo  zadałaś  pytanie  -  co to takiego,   i uważam  że  dobrze  zrobiłem.  Niektórzy  faktycznie  tam  się  wykłócają  ale  są  tam  i  całkiem normalne  wesołe  rozmowy  i  tak  jest  w większości.  Potrzeba  tam  właśnie  więcej  ludzi normalnych,  kulturalnych  bez  obsesji,   chociażby  po to  żeby  to  miejsce  było bardziej  dla  ludzi.

Aha, przepraszam  że  zgłosiłem  Cię  do  Admina  nie  pytając  Ciebie o  zdanie  ale tak  wypadło,  po  prostu  w  tamtej chwili  tak  było  trzeba. 

Nick spr9j  trochę  mi się  kojarzy  z  dawnym cafe,  ale  tutaj  go nie  spotkałem.

Pozdrawiam😊

 

 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

I jeszcze  małe uzupełnienie, jeżeli spr9j  tutaj był  to znaczy  że  występuje pod  zmienionym nickiem.  Hmm.....  coś mi się kojarzy  ale  publicznie  nie napiszę👹

oznacz moderatorów

atarog
#12 Orędownik#

nie, jeżeli sprj9t  tu był, to między niedzielą wieczorem a poniedziałkiem rano. Jakoś tak to wypada w czasie @br.  Jestem absolutnie pewna, że ode mnie dostał namiar i wcześniej nie był. Znam go dobrze, aż takiego zdziwienia reanimacją szczątków społeczności nie umie udawać:-)
Chyba, że wpadł w swoim typowym nastroju. Ale to ma bana:-D

 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@atarog  Moze   spr9j  nawet był,  ale nie logował się,  nic nie pisał,  śladów nie zostawił.  Wyszukiwarka  takiego nicka  nie zna, podaje  tylko  to  co  o nim wspomniałaś,  czyli przekierowuje  na  Twój wątek.  Inna  możliwość - zmienił nicka.

A  Śnieżek  wtedy  wszystkich  nas  zbanował,  przecież  to on  gasił  światło na  dawnym cafe.  Stare  dzieje....🤔

oznacz moderatorów

atarog
#12 Orędownik#

@br. nie, nie... ja poprosiłam o bana:-)
I nie pamiętam masowego banowania, za to pamiętam, że Maciek mi otworzył wątek calibry:-D
Tu takich nie będzie. Nie ma warunków:-)

 

oznacz moderatorów

atarog
#12 Orędownik#

@br.  od końca czy tam od środka - nie mam żalu, zgłaszaj mnie gdzie chcesz. Tylko od razu uprzedzę, że na Oscara nie mam miejsca, bo on jak Ken - jest unisex. Zresztą Maciek Śnieżek jest osobą, która mi dała najważniejszego bana w moim alleżyciu. W noc zamknięcia dawnej cafejki. Czy tam społeczności. Jeden pies. Jakby nie to, to chyba bym noc przesiedziała:-D
atarog z dawnego to ja. Przywiązuję się. Moje - nie ruszać. Takie obsikanie znaczy. Zaznaczyłam teren:-)
Rzeźnia tam jest na PoG... ludzie, ja w podstawówce pracuję i dzięki krótkiej wizycie na PoG już wiem, że dam radę przetrwać ten rok. A myślałam, że będzie tragedia. I że nie ma noc gorszego od 7a. A jednak jest:-)
Na komputerach nie bywałam:-(
Siedziałam na mydle, na filmie i na dirze. A sprj9t dostał linka i mówił, że był. Gamoń mnie oszukał:-)

pozdrawiam wesoło:-)
Beata

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@atarog 

Hej! Pozdrowionka dla starej wyjadaczki! Też bym chciała pamiętać, bo wyraźnie fajnie było...

Uczyła mnie @ifonka-zaba , jak to drzewiej bywało. Teraz uczę się od Ciebie i też całkiem mi się podoba😊

Tak sobie myślę, że PoGadane to pogrobowiec Mydelniczki i da się z niego zrobić fajne wesołe miejsce. A że co niektórzy skaczą sobie do gardeł? Jest na to metoda, nazywa się tak samo jak takie coś w kuchni, gdzie się naczynia myje.

Nie, nie zmywarka😂

Chyba wzorem Roberta Szmidta zacznę was nazywać Pamiętającymi...

Zazdroszczę, normalnie zazdroszczę.

 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Kasiulki2  ale że "starej" 🤔 wstydź się !😂

Chyba trochę czasu minie  zanim PoG bardziej "zaiskrzy"  ale Mydelniczka chyba się "ne wrati"

 

ps zlew na misia 🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@pinsplash 

No, takie łapanie za słówka to lubię.

I kajam się, tarzając w pyle, bo sama mam tak, że "tylko nie stara, tylko nie stara!"

😂🤣

PS. Zmywarka na misia🤗

oznacz moderatorów

atarog
#12 Orędownik#

@pinsplash zlew na misia....:-D
I ten usuń?:-)
Niech będzie "starej", w końcu wiek oznacza mądrość w tym przypadku a to nobilitacja jednak. Czekaj, kawy. Bez kawy nie funkcjonuję:-)

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@atarog Bry! 😁

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

atarog
#12 Orędownik#

Cześć i czołem.
Nie ma gdzie wpisać bt.
Tego mi brakuje najbardziej:-D

oznacz moderatorów

atarog
#12 Orędownik#

@Kasiulki2 Szmidta? Szmidta mam na grupie na fb;-P
Nie będę proponować wizyty, bo nie chodzi o to, aby łazić tam, ale żeby zostać tu:-)
Jak @ifonka-zaba  uczyła, to Ty dużo wiesz. A że nie pamiętasz... Ja też nie pamiętam starej cafejki, która była przed wszystkimi cafejkami tematycznymi, bo na niej nie bywałam:-)
A jeśli chodzi o skaczących do gardeł i inne gatunki, to było takie pojęcie kiedyś - NKT się nazywało:-D

Miłego dnia życzę:-)

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@atarog 

Eeeee... Wiem!

Nie Karmić Trolla!

Kaśka się uczy i jest coraz mądrzejsza😁

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A czy za podpis na liście obecności będą jakieś profity? Medale, ozdoby, kasa albo wpieprz ....😁

oznacz moderatorów

atarog
#12 Orędownik#

Nie. W sumie @LEW433  nie powinnam iść w stronę listy obecności. Mnie osobiście się taki wątek niezbyt dobrze kojarzy i wywołuje smutek.
Podpisałeś się? To straciłeś jedynie 10 sekund swojego życia:-)
Możesz wygumkować;-)

 

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@atarog  Ci powiem tak....mnie też jakoś lista smutno się kojarzy. Tym bardziej, że najpierw oglądałam w TV to wszystko i mną jakoś wstrząsnęło a potem na cafe przeczytałam co się stało i kogo dotyczyło😢

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

atarog
#12 Orędownik#

@ifonka-zaba na szczęście przekaz wizualny mnie ominął. Jedynie info na cafe. Kurde, to takie dziwne, że z wielu setek osób, które masz w głowie w postaci nicków, akurat nie masz problemów z przypomnieniem sobie imienia tej osoby. Nicku chyba nie pamiętam dokładnie. Imię. 
Buziaki Ifonko:-*

 

oznacz moderatorów