anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę przywrócić zakupy w zakładce Moje zakupy?

MAMY ROZWIĄZANIE!
MRogulska3110
#7 Wielbiciel#

Wczoraj ( 1.03.2021 ) z listy opłaconego zamówień od [edycja] użyłam funkcji ukryj i teraz nie mogę tego przywrócić do listy zakupów. Jak zobaczyc ukryte zakupy?

W jaki sposób mogę to przywrócić do listy??? 

oznacz moderatorów
20 834 ODPOWIEDZI 20 834
lwencel
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  jeżeli to możliwe to prosze o przywrócenie wszystkich ukrytych zakupów 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@lwencel Przywróciłam zakupy do Twojej zakładki.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Majussss
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie proszę o przywrócenie zakupu buty od firmy DiamontClothes, pozdrawiam 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Majussss Cześć 🙂 Przywrócone 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Parias86
#8 Zapaleniec#

witam, proszę o przywrócenie moich ukrytych zakupów, z góry dziękuję

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Parias86 Cześć. 🙂 Zakupy na Twoim koncie zostały przywrócone 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Parias86
#8 Zapaleniec#

być może byłby to dobry development dla Allegro, mianowicie nie pozwolić ukryć nieopłaconych zakupów

okazało się, że moja żona niechcący ukryła jeden z takich zakupów a teraz się dowiaduję od sprzedającego gdzie jest płatność

 

oznacz moderatorów
BaSiaa58
#8 Zapaleniec#

Witam,

czy można przywrócić zamówienie/zakup z 2018 roku? Jest to dowód w sprawie policji, bardzo mi na tym zależy. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BaSiaa58 przywrócenie do zakładki nie będzie możliwe po takim czasie, ale możesz pobrać historię Twoich zakupów na Allegro i w ten sposób zdobyć informacje o tym zakupie. 
Aby wygenerować dokument z historią Twoich zakupów, wejdź proszę do zakładki dane konta i postępuj zgodnie z tą instrukcją 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
BaSiaa58
#8 Zapaleniec#

@la_nika Niestety mam dalej problem 😞
Nie mogę pobrać tej historii moich zakupów, przerzuca mnie od razu na stronę główną bez pobierania czegokolwiek, niestety spróbowałam już 5 razy i więcej nie mogę 😞

Jest jakiś inny sposób? 
Zależy mi na zamówieniu z sierpnia 2018 - telefon samsung galaxy S8. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BaSiaa58 gotowe zestawienie otrzymasz od nas w wiadomości e-mail.
Czy od razu po kliknięciu "pliki z Twoimi danymi" jesteś przenoszona na stronę główną?
Jeśli tak, to wszystko działa, system wymaga od Ciebie ponownego zalogowania, następnie na stronie którą Ci wyświetlimy, powinnaś wybrać "Utwórz kopię danych", zaznaczyć "dane dotyczące zakupów". W części "Wybierz format danych" wybrać rozszerzenie pliku (w tym przypadku wybierz proszę csv) i kliknij "utwórz kopie". O tym, że zestawienie jest gotowe poinformujemy Cię w wiadomości e-mail i dopiero w tej wiadomości otrzymasz link do pobrania dokumentu.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
BaSiaa58
#8 Zapaleniec#

@la_nika 

Dziękuję bardzo! trochę to pomogło, czy da się sprawdzić jak zakup był opłacony - np. raty?

Udałoby się dostarczyć jakiekolwiek dane jak podam nazwę sprzedawcy dokładny dzień i godzinę zakupu? 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BaSiaa58  odnalazłam ten zakup i tak, był to zakup na raty, jednak nie jestem w stanie sprawdzić dokładniejszych informacji na ten temat (np. jaki bank udzielał kredytu). Spróbuj poszukać na swojej skrzynce e-mail umowy z bankiem dotyczącej tego zakupu. Poproszę też o przesłanie do Ciebie w wiadomości e-mail wszystkich danych na temat tego zakupu, mam nadzieje, że to pomoże. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
BaSiaa58
#8 Zapaleniec#

Maile skasowane i właśnie nie mam za bardzo potwierdzenia zakupu z allegro 😕

Bardzo proszę o wysłanie wszystkich tych danych, które Pani znalazła, będę bardzo wdzięczna!
Samsung Galaxy S8 - zakup 20.08.2018r., nr oferty: 7478990355. 

@la_nika dziękuję za pomoc! 🙂

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BaSiaa58 otrzymałam odpowiedź, przykro mi, ale ponieważ zakup jest z tak dawna nie możemy wyciągnąć innych danych niż data zakupu, login sprzedającego i wartość zamówienia 😞 No i sprawdziłam, że był to zakup na raty. Może bank, który udzielił kredytu będzie mógł udzielić więcej informacji.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

@la_ nika  czy mogła byś wygenerować mi raport z roku 2022.  Nie mogę z 2022 wygenerować raportu, 

 

Chciałbym raport z 2022 , nie chcę żebyś mi przywróciła zakupy . 

 

Śliczne dziękuję i pozdrawiam.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 Cześć. 🙂 Niestety nie mamy możliwości wygenerowania raportu wyłącznie za rok 2022. Mamy możliwość (tak jak Ty) wygenerować dla Ciebie raport całościowy. 

Czy próbowałeś samodzielnie wygenerować plik przy pomocy tej instrukcji:  https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/historia-zakupow/jak-samodzielnie-pobrac-dane-o-swoich-zakup...

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
maciek1130
#7 Wielbiciel#

próbuje samodzilenie wygenerować plik z godnie z powyższym linkiem ale nie działa strona wywala do ponownego logowania i tak wkółko, potrzebuje historii z zakupów wczesniej niz przed 22.03.2021 do tego momentu na koncie widze swoje zakupy a potrzebuje przed tą data

dzięuje za pomoc

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@maciek1130 Na wskazanej stronie możesz wygenerować listę swoich zamówień od początku istnienia Twojego konta. Przykro mi, ale ja nie mogę tego zrobić. Upewnij się, że masz najnowszą wersję przeglądarki oraz usuń pamięć podręczną przeglądarki. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
lukiihombre
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, bardzo proszę o przywrócenie ostatniego zakupu, który przez przypadek został ukryty (bluza), a chciałem go zwrócić. 

 

oznacz moderatorów