anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Wcięło" mi całe "moje Allegro", czyli zakupy, oraz "obserwowane. PROSZĘ o pomoc! Pozdrawiam

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:102413535
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:102413535 Może po prostu zaloguj się na to konto, na którym dokonałeś zakupów😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:102413535 Na Twoim drugim koncie (Client:35762624) zakupy są na swoim miejscu. Spróbuj się na nie przelogować 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:102413535
#7 Wielbiciel#

Niby... ale tam nie mam całej listy wcześniejszych zakupów a tylko wszędzie "0". TO wszystko przez te pierońskie jakieś zabezpieczenia przy logowaniu, które teraz wyskakiwało często!!! Wcześniej miałam: mail + hasło. Przy jakimś logowaniu coś niechcący mi "zadziałało" i mam nowy numer klienta. NIE mam dostępu do konta z nr  = Client:35762624 I zakupów. Nie mogę napisać komentarza do odebranych zakupów ani zakupić nowych z... Obserwowanych! Miałam też zakupiony nowy "Smart". PROSZĘ o POMOC w odzyskaniu kota. Pozdrawiam♥️ - Krystyna 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:102413535 Czy próbowałaś odzyskać dostęp do konta tymi sposobami? Wyloguj się z nowego konta i wejdź ponownie w zakładkę Logowanie

ko_alka_0-1630489043383.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:102413535
#7 Wielbiciel#

*Ps. Sorry, bo Pani napisała, że to właściwe konto ok, DZIĘKUJĘ. Lecz ja jestem zalogowana i mam wszędzie "0". Jakiś koszmar. Nie wiem "jak" się z tego konta wylogować? PROSZĘ o słówko... 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:102413535  oczywiście 🙂 Kliknij proszę na swój login/imię w prawym górnym rogu Allegro, przejdź do sekcji "KONTO" i kliknij "WYLOGUJ SIĘ". Załączam screena: 

Zrzut ekranu 2021-09-1 o 11.44.39.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:102413535
#7 Wielbiciel#

DZIĘKUJĘ Pani Olu! Tak. Wylogowałam się ale już wczoraj "tak" jakoś próbowałam, poprzez "nie pamietam hasła". Czyli z nowego hasła "włażę" w to konto gdzie wszystko mam "0". Już... jestem głupsza niż dłuższa. Uuuuu... CO i jak dalej?? 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:102413535 proszę wpisać swój stary login, czyli Client:35762624 LUB  spróbować się zalogować przez swój adres mailowy w domenie wp.pl 

Jeśli pojawia się komunikat o nieprawidłowym haśle, proszę kliknąć w "nie pamiętam hasła" i wpisać stary login Client:35762624 albo adres mailowy w domenie wp.pl 
Następnie na skrzynkę WP przyjdzie wiadomość z możliwością utworzenia nowego hasła. 

Można również skorzystać z możliwości zalogowania się poprzez kod SMS, który przyjdzie na numer telefonu przypisany do konta. 

Proszę dać mi znać, czy udało się zalogować  🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:102413535
#7 Wielbiciel#

DZIĘKUJĘ za obszerne wieści!! Tak właśnie próbowałam, hasło z tego konta - 35... ale nieprawidłowe. Potem te następne, niby też zapisane, ale to samo! W końcu znów dziś poleciałam "nie pamietam", dostałam sms, zmieniłam hasło, zapisane. Lecz = włącza się takie pioruństwo Authenticator i każe podać kod. Od tego zaczęły się moje problemy z logowaniem! Informatycy wymyślają nowości, "zabezpieczenia" (kurczę - biorą za to kasę?) i... utrudniają życie! Po co? Wiadomo, że = lepsze jest wrogiem dobrego!! Czy by gdzieś wpisać ten "właściwy" nr klienta? Mam mętlik!!! Allegro ułatwiało mi ładnych parę lat (dotąd) życie. Zakupy, bo nogi, kule! Jestem przerażona CO dalej?? 

oznacz moderatorów
Client:102413535
#7 Wielbiciel#

*Ps. Przez sms nie mogę bo logowałam się z poz. maila. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:102413535  kod jest wymagany podczas logowania dwuskładnikowego, które ma zapewnić bezpieczeństwo Użytkownikom. Może to Pani wyłączyć (oczywiście po zalogowaniu na konto) w Zakładce Moje konto w sekcji "Bezpieczeństwo". 

Rozumiem, że sześciocyfrowy kod przychodzi na telefon? W takim razie proszę wpisać go w miejscu [Kod SMS], załączam zrzut ekranu:

ko_alka_0-1630493609960.png

Proszę również zaznaczyć [nie pytaj mnie o kod na tym urządzeniu] - wtedy nie będzie konieczności powtarzania całej procedury przed logowaniem. A następnie [ZALOGUJ SIĘ]. 
Proszę się nie martwić, na pewno znajdziemy rozwiązanie tej sytuacji  

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:102413535
#7 Wielbiciel#

DZIĘKUJĘ drogiej Pani!!♥️💐

Tak, wiem że zabezpieczenia są dla Użytkowników, jasne. Lecz teraz to jest... potrójne poprzez pytanie o kod, którego NIE otrzymuję!!!!! 

ALE - było ok. Czyli bez  "kolejnego" logowania + dodatkowe zabezpieczenia!!! Dostęp miałam (parę mies. bez dostępu do laptopa) cały czas w telefonie, 4 lata, po jednym zalogowaniu.

W ub. tyg. zaczęło się wariactwo co parę godzin logowanie do Allegro, czego przedtem nie było!! I ten pieroński Authenticator mi namieszał!!! Bo coś raz czy dwa dostalam smsem kod, a potem już NIE!!! Teraz także! Czyli cyrk. Wstukiwalam jakieś kody poprzednie, ni czorta. Potem  wyloguj, potem poprzez Google, potem nowe hasło i nie wiedząc JAK okazało się, że wszędzie 0, puste konto, i później dojrzałam, że nowy nr clienta, czyli niepokój na maxa!

Tu i tam "właziłam" w tym tygodniu, wstukiwałam pytania i tak dotarłam do Pani, Państwa.

Tak, mam zaznaczone "nie pytaj", ale to bez reakcji.

Teraz nie mogę się zalogować przez - BRAK tego pierońskiego kodu!! Nie otrzymuje, dlaczego?? A wtedy spróbuję w zakladce "Bezpieczeństwo".

Od parudziesięciu godzin nie mogę być na swoim koncie na Allegro, a planowałam pon-wt. zakupy z zaznaczonych w Obserwoeanych.

No... koszmar dalej! 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:102413535 Czy numer 661 *** 680 jest aktualny? Właśnie tam przychodzi kod SMS

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:35762624
#7 Wielbiciel#

Tak, to ten telefon.

DZIĘKUJĘ, ale wcześniej nie mogłam tutaj odpowiedzieć. Przerzucało mnie do - zaloguj się.

Pomoc uzyskałam po paru mailach i rozmowie telefonicznej.

Pozdrawiam...♥️ Krystyna 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:35762624 Bardzo się cieszę 🙂 Również pozdrawiam

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:35762624
#7 Wielbiciel#

Ja również 😄, uffff, bo były to nerwy. A bezpośrednio do Allegro napisać trudniej. Ale jakoś napisałam, odpisano, też rozmawiałam.

POZDRAWIAM serdecznie💐❤️

oznacz moderatorów