anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty Allegro

mateuszkoscinski
#7 Wielbiciel#

Witam, zakupiłem na raty telefon wczoraj. BNP przyznał mi limit odnawialny, zrobiłem przelew potwierdzający w kwocie 1 zł. Lecz od tamtego momentu nic. Telefon "wisi" w moim koszyku a nie ma żadnego odzewu. Czy może to być spowodowane tym, że przelew był zrobiony w niedzielę i potrwa to chwilę dłużej? Kupowałem już na raty i odzew zazwyczaj był od razu dlatego pytam.

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

kostas11
#21 Demiurg#
Jak masz już limit to tylko robić zakupy, tu zakupy same się nie zrobią  🙂
Aby zapłacić za zakupy Ratami Od.nowa
  1. Wybierz przedmiot objęty ratami ZERO lub skompletuj koszyk, w którym co najmniej połowę wartości będą stanowić produkty z kategorii aktualnie objętych ratami ZERO. Wybierz Raty Od.nowa jako metodę płatności.

kostas11_0-1586185170997.png

  1. Następnie wybierz plan spłaty, czyli liczbę rat, na które chcesz rozłożyć swoją płatność.

  2. kostas11_1-1586185170949.png

  3. Potwierdź zakup kodem SMS, który otrzymasz na numer telefonu podany we wniosku o pierwszy zakup na Raty Od.nowa.

kostas11_2-1586185170720.png

Gotowe!

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mateuszkoscinski
#7 Wielbiciel#

Tak tylko podczas etapu podsumowania przekierowuje mnie na stronę PayU i każde wypełnić wniosek o limit który został mi już przyznany.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

A może masz za mały limit do ceny zakupu ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mateuszkoscinski
#7 Wielbiciel#

limit mam właśnie większy. Nie dostałem potwierdzenia że ta 1 zł doszło do nich 

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mateuszkoscinski Weryfikacja danych po przelewie 1 zł trwa czasem chwilę, czasem znacznie dłużej. Poczekaj do jutra.

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mateuszkoscinski daj mi znać, jak sytuacja 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

mateuszkoscinski
#7 Wielbiciel#

@cloudcloud niestety zero odzewu :c mógłbym po prostu zrobić jeszcze jeden przelew na tą złotówkę ale zależało mi na czasie.

oznacz moderatorów

Client:80712105
#7 Wielbiciel#

U mnie ten sam problem, wczoraj kupilam laptopa na raty po przelaniu złotówki nie mam żadnego odzewu co dalej, a laptop ciągle w koszyku. 

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mateuszkoscinski niestety dane konta Allegro i konta bankowego nie są takie same. Tym sposobem konto nie zostanie zweryfikowane, a Ty nie otrzymasz rat. Osoba, do której należy konto powinna podpiąć swój rachunek bankowy i złożyć wniosek kredytowy.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

czarnuleczka70
#7 Wielbiciel#

Witam. Jeśli mam konto wspólne z mężem?  To nie dostanę rat ? Taką dostałam informację , ze muszę być jedynym właścicielem konta.. 

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@czarnuleczka70 Twoje konto jest współdzielone? Tj. dodałaś na nim małżonka?

Zerknij tutaj.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

czarnuleczka70
#7 Wielbiciel#

Dziękuję bardzo🤩😘

Dodałam męża do mojego konta na allegro i zaraz spróbuje działać dalej . Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

mateuszkoscinski
#7 Wielbiciel#

Jakie mogę porównać dane konta allegro i bankowego ? nie wiem co tam może się nie zgadzać 

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mateuszkoscinski imiona się nie zgadzają:

konto Jan - rachunek Mateusz.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów