anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z zakupem na raty mbank

Marek20041978
#8 Zapaleniec#

Witam czy ktoś miał problem z zakupem na raty wybieram mbank i wszystko przebiega ok dostaje e-maila ze pozytywnie rozpatrzono ale mam wiadomość ze mam się zalogować do konta w banku mbank którego nie mam trochę dziwne wczesniej bez problemu kupowałem na raty i wszystko w mbank przebiegało inaczej a teraz ani smsa z kodem nic tylko logowanie do od nich banku i tam jest umowa 

Screenshot_20201013-082628_Email.jpg

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

Robiłeś przelew weryfikacyjny 1 zł z konta swojego banku? Nigdy wcześniej nikt tu nie pisał o takim problemie, być może zmieniły się zasady. 

Zapytaj o to na czacie w odpowiednim dziale Allegro; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=03326446-3f17-47ae-adf1-2d52e1419d5a

oznacz moderatorów

Marek20041978
#8 Zapaleniec#

No właśnie nawet nie bylo zeby zrobić przelew 1 zl nic przeskakiwało do końca normalnie wszystko potwierdzenie ze pozytywny zatwierdz i wyskakuje okienko mbank zaloguj się i nic nie można zrobić jeżeli nie jest sie klientem banku bo nie wejdzie sie zeby umowę zaakceptowac

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Co na to Allegro? Pytałeś?

oznacz moderatorów

Marek20041978
#8 Zapaleniec#

Tak ale mam sobie sam kontaktować z bankiem bo oni nie mają wglądu do umow zawieranych nie maja pojęcia co i jak dlaczego taka sytuacja 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

No właśnie. Jakiś czas temu kupujący pisali tu o podobnym problemie. Bank w celu podpisania umowy żądał osobistej wizyty w placówce, co było niezgodne z zasadami opisanymi w Pomocy Allegro. Teraz prawdopodobnie bank wymyślił sobie, że będzie udzielał rat Allegro tylko klientom posiadającym u nich konto. To również jest niezgodne z zadami opisanymi w Pomocy; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/informacje-ogolne/jak-kupowac-na-raty-rKxBgYZnDIX#jak-wypeln...

Nikt tych artykułów nie aktualizuje, a gdy zapytasz na czacie, także wyjaśnienia nie otrzymasz.

oznacz moderatorów

Marek20041978
#8 Zapaleniec#

Właśnie pisałem ze przecież pisze ze klient z zewnątrz moze zawrzeć umowę z bankiem nie musi posiadać konta ze to jest coś nie tak i nie zgodne z zasadami to allegro pisze jedno i to samo proszę kontaktować się z MBankiem zobaczymy co mi Mbank da za odpowiedz 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Marek20041978 Podczas składnia wniosku powinieneś otrzymać potwierdzenie decyzji jednorazowym hasłem SMS lub w czasie wizyty w banku. Jeśli więc otrzymałeś informacje wyłącznie o tym, że musisz udać się do banku, prześlij mi proszę  zrzut tej wiadomości z widocznym komunikatem. Postaram się wyjaśnić tę kwestię. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Marek20041978
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20201013-120742_Email.jpg

Juz dostałem wiadomość powinienem dostać smsa nie dostałem juz drugi raz bo próbowałem juz wczesniej i to samo musiałem poczekać aż minie termin podpisania umowy i zostanie anulowana i spróbowałem drugi raz znowu to samo brak smsa musze się kontaktować tel lub osobiście zeby dostać pakiet aktywacyjny bo maila brak na mojej poczcie 

oznacz moderatorów

Client:50275866
#7 Wielbiciel#

Witam również mam taki problem .. jak rozwiązałeś ten problem ? 

oznacz moderatorów