anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty "0%"

rt1309
#8 Zapaleniec#

Dlaczego w ramach "Raty 0 % " PayU proponuje kredyt odnawialny w wys ok 3100 zł na dodatek chyba oprocentowany?Czy Allegro nie ma na to wpływu.Dobrze,że przed podpisaniem umowy ,przeczytałem ją i nie podpisałem.I tu zagadka......Za chwilę ponowiłem próbę i Pay U znalazło mi bank , który oferuje w umowie faktyczne raty 0% niestety tylko rozłożone na 10(byc może mój przypadek).Podpisałem umowę,autoryzowałem się bankiem i nawet zapłaciłem 1 ratę.Wieczorem zagadka,wklejam  "

Bank odrzucił Twój wniosek o pożyczkę

Bank nie przyznał Ci pożyczki, dlatego nie kupiłeś przedmiotów na raty.

Przedmioty, które chciałeś kupić na raty" , oczywiście bez danych moich oraz towaru.

I teraz juz zgłupiałem "o co kaman",czy Allegro tak wolno działa,czy ma jakieś wybiórcze algorytmy i wreszcie 

czy mam się starać o ten towar czy nie ,bo juz mi się odechciewa.A jeśli nachodzi sobota,niedziela można stworzyć algorytm "nowa sprawa w toku",a nie pozostawić mnie z takim mailem ,podpisaną umową,pal sześć te kilkadziesiąt złotych.

Jak dotychczas Allegro i Payu mnie nie zawiodło,jednak tym razem to szyte grubymi nićmi.Jestem zniesmaczony.

 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kostas11
#21 Demiurg#

@rt1309 jak zmieniasz liczbę rat to wskakuje oprocentowanie 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

rt1309
#8 Zapaleniec#

Szanowny kolego nie podpisałem tamtej umowy,ale byc może ,że coś zmieniałem ,po prostu zdenerwowałem się ,potrzebowałem 800 zł a nie 3100.

oznacz moderatorów

rt1309
#8 Zapaleniec#

Aha Brałem W AliorBanku raty0 i zmieniałem liczbę rat,bez zmian .Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@rt1309 To jest limit odnawialny, nie musisz go w całości wykorzystywać, raty płacisz od ceny towaru, nie od wielkości limitu. Utrzymanie limitu nic Cię nie kosztuje i możesz z niego korzystać wielokrotnie.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@rt1309 Kupiłeś na raty, czy nie kupiłeś? Skoro zapłaciłeś ratę, to chyba kupiłeś. Masz towar w zakładce Kupione? Pewnie składałeś dwa wnioski, jeden został zaakceptowany, drugi odrzucony. Raty zero są ratami zero do pewnej ilości rat, po zwiększeniu ilości przestają być ratami zero.

oznacz moderatorów

rt1309
#8 Zapaleniec#

Nie mam w zakładce kupione,a w cos tam ratalnych " płatność rozpoczęta" ,a nie jak w innym przypadku "wniosek odrzucony"

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

No to po co piszesz, że zapłaciłeś 1 ratę? Bank odrzucił wniosek, nie kupiłeś towaru.

oznacz moderatorów

rt1309
#8 Zapaleniec#

W tym drugim zapłaciłem,który poleciło PAy U i który wszystko zaakceptował.

oznacz moderatorów

rt1309
#8 Zapaleniec#

Chciałem proste rozwiazanie jak w przypadku z Alior Bankiem tutaj.Raty zero ,tak i tak ,towar jest,życie toczy się dalej ,a takiego kredytu nie potrzebuję .

oznacz moderatorów

rt1309
#8 Zapaleniec#

Szanowni Koledzy dziekuje za pouczające odpowiedzi.Zobaczymy po niedzieli czy wpuściłem się w maliny.Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@rt1309 Raty dla Twojego wniosku zostały przyznane, ale płatność ma status rozpoczęta, ponieważ w trakcie procedury ratalnej, Sprzedający zmienił tę ofertę. W związku z tym, Twoja płatność będzie anulowana po 10 dniach.

Widzę jednak, że na etapie wybierania umowy złożyłeś również wniosek do banku BNP, Jeśli w dalszym ciągu chcesz kupić ten przedmiot w limicie BNP, wybierz proszę opcję tej umowy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów