anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego płatność ratalna jest anulowana?

sylwia90s
#2 Obserwator#

Witam. rozpoczęłam kupowanie na raty. Wybrałam towar, wypełniłam wniosek, wszystko krok po kroku. Wszystko sie udało wniosek zozpatrzony pozytywnie. Ale sprawdziłam w moje allegro, lista płatności ratalnych i tam jest (status płatności) anulowane a ja nic nie anulowałam. I teraz nie wiem co dalej

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Może towar jest już niedostępny. Powinieneś przejść weryfikację, towar zaś w zakładce, moje zakupy.

oznacz moderatorów

sylwia90s
#2 Obserwator#

Towar dostępny, weryfikację przeszłam, przelałam 1 zl i tak dalej. w zakładce kupione nie ma

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@sylwia90s To nie ma znaczenia, jeśli masz status "anulowana" do zakupu nie doszło i nie dojdzie. Złóż nowy wniosek.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@sylwia90s Jeśli masz status płatności ratalnej "anulowana", zacznij proces zakupu na raty od początku. Wybierz ofertę i złóż nowy wniosek. Anulowana wcześniej płatność ratalna w niczym Ci nie przeszkadza i nie wiąże się to z żadnymi konsekwencjami. Złóż nowy wniosek.

oznacz moderatorów

sylwia90s
#2 Obserwator#

ok dzięki spróbuję

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@sylwia90s Nowy wniosek na inną ofertę, nowy zakup, możliwe ze towaru już nie ma, dlatego nie masz go w zakładce "moje zakupy".

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Lewuniu, jeśli towaru już nie ma, nie złoży nowego wniosku 🙂 Chyba, że w innej ofercie, a tam ten towar może być, prawda? 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście kochaniutka.😍

oznacz moderatorów