anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

reklamacja

Client:85182027
#7 Wielbiciel#

Kupiłem w firmie [edycja] z Białystoku pistolet z licznikiem do tankowania paliwa w listopadzie 2021 w dniu 9 maja 2022 za reklamowałem pistolet i cisza do 14 czerwca napisałem co z moją reklamacją to odpisali że mam do jutra poczekać bo będą mieć dostawę. I to był ostatni mail do tej pory! Nie polecam

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:85182027 Czy potrzebujesz naszej pomocy w sprawie tej reklamacji?

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:85182027
#7 Wielbiciel#

Witam a jak możesz mi w tym udzielić pomocy?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:85182027 Skontaktowaliśmy się ze Sprzedającym w sprawie tej reklamacji

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Secondspro
#9 Pomysłodawca#

A dlaczego po ponad 6 miesiącach reklamujesz produkt?

oznacz moderatorów

NipponShorty
#11 Animator#

@Secondspro Jeśli kupił nowy produkt, ma prawo przez okres 24 miesięcy od wydania rzeczy składać reklamacje z tytułu rękojmi.

oznacz moderatorów

NipponShorty
#11 Animator#

@Client:85182027 Wyślij sprzedającemu sprzęt wraz z pismem reklamacyjnym z tytułu rękojmi. Sprzedający ma 14 dni na ustosunkowanie się do pisma. Jeśli przez 14 dni nie uzyskasz odpowiedzi reklamacja zostaje uznana z automatu. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@NipponShorty Zakupiony produkt wskazuje raczej na to , że autor wątku jest przedsiębiorcą , rękojmia mogła być wyłączona .

oznacz moderatorów

Client:85182027
#7 Wielbiciel#

Witam właśnie dostarczyłem sprzęt z pismem 9.05.22 i powiedzieli że mają 14 dni mamy koniec czerwca i nic

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Pisz do All - przyjęli reklamację, minęło 14 dni, nie masz info od sprzedawcy - reklamacja została rozpatrzona pozytywnie. 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów