anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Skąd wszędzie taki opór do wysyłania paczek w piątki?

piimaa
#13 Ambasador#

Jeszcze mi się nie trafiło, aby ktoś kto dostał przelew w piątek, te paczkę w piątek wysłał i to bez względu na godzinę o której przelew dostał. PayU nie kłamie, jeśli kasa jest to znaczy że jest.

To może, ogłośmy że od teraz weekend ma trzy pełne dni, dodajmy logo do dnia z tabliczką "pi...dolę, nie robię!" i będzie cacy, co?

Czy u wszystkich i już wszędzie piątek oznacza fajrant? 

Wielu tubylców w forum piszczy że tu drogo, tam drogo, prowizje, koszty i inne zatem ja od dziś będę burczeć aby za piątki każdemu pracownikowi u...bać dniówkę, uczciwie, prawda?

Dlaczego Wy aż tak boicie się tych kurierów, poczty i paczkomatów akurat tego dnia... 

oznacz moderatorów
60 ODPOWIEDZI 60

dudus361
#8 Zapaleniec#

Co za bzdury Pani piszęfrown Ma Pani jakieś dowody że pracownicy sortowni chodzą po paczkach?.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

 @dudus361 Moja siostra wysłała doskonale zapakowany obraz. Doszedł ze złamanym blejtramem.Tego się nie dało w żaden inny sposób złamać, tylko chodząc po tym. Ja dostałam przesyłkę z odciśniętym śladem buta

Ula

Ula
oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@dudus361 To nie są bzdury i @WREDZIA-W1 ma dożo racji. może nie tyle łażą na samej sortowni, co niechlujni kurierzy w samochodach, bo ma towar ułożony, jak cyganka w tobołku.Osobiście widziałem jak grają w siatkówkę paczkami rozładowując samochód-  wyrzucał z auta paczki, a drugi ze ścinki, umieszczał je w koszu. Swoją drogą- mieli to obcykane.

oznacz moderatorów

ELMIX-SHOP
#12 Orędownik#

Zgadza się. Ale tak też jest na magazynach. Kiedyś dostarczyłem mikrofalę na magazyn znanego kuriera. Mikrofala za ponad 1000 zł, a magazynier ją sobie rzucił na kupę, przy okazji stając na płaskiej przesyłce, słychać było dźwięk pękającego szkła. na moje uwagi - odpowiedział, że przesyłki są przecież ubezpieczone.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@ELMIX-SHOP Powinny być ubezpieczone pod zastaw ich pensji, to od razu jakość pracy by wzrosła.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@dudus361 Youtube Twoim przyjacielem - znajdziesz tam wiele filmików obrazujących traktowanie paczek przez kurierów, a gdy poszperasz głębiej w Sieci, to znajdziesz też "fajne" relacje z weekendowych zawodów na sortowni w np. "kto dalej/wyżej kopnie paczkę".

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mikee90
#9 Pomysłodawca#

Ja akurat nie mam problemu z wysyłkami w piątek - wszystko idzie na bieżąco. Gorzej w poniedziałek. Nazbiera się tego z całego weekendu, a jeszcze UP u nas do 15 i nie ma szans wszystkiego nadać..

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@mikee90

Spoko, na takich jak Ty też przyjdzie czas. Krytyka wolnych poniedziałków i przedłużonych weekendów już niedługo.

Może nawet się dowiesz, że musisz trzeźwieć do wtorku? Kto wie...

oznacz moderatorów

BURZYNSKID
#13 Ambasador#

🤣To chyba jakiś obłęd, Kilku takich kupujących i można zadyszki dostać biegając w tą i z powrotem do paczkomatu. Ale jeżeli ktoś ustawił opcję wysyłka natychmiast niech gania!😂

 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Haha, jebłem jak przeczytałem ten 1szy post 😄 Jeszcze sobie rozwiązanie wbiła :D:D:D

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte No bo widocznie krany w końcu doszły, więc problem "skąd wszędzie taki odór" się rozwiązał😉

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

No tak. Wielmoża zakupił sobie w piątek o 12:30, o 13-tej wpłata, a kurier odbierał paczki o 12-tej. I co - mam nabić 140km żeby dostarczyć w piątek paczkę do siedziby kuriera? No i nic tylko negatyw, bo wielmoża dostanie paczkę dopiero w 4-ty dzień po zakupie, czyli we wtorek. No... ale zaoszczędził kilkanaście zł w porównaniu z zakupem w sklepie stacjonarnym i miał możliwość wystawienia negatywa sprzedawcy.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@maxr01 Musisz przejechać 140 km żeby dostarczyć paczkę do punktu odbioru? Gdzie Ty mieszkasz? W Trześniowie na Podkarpaciu?

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

ELMIX-SHOP
#12 Orędownik#

Tak, ale co to ma do rzeczy? Oddział Inpost jest w Rzeszowie. Punkt odbioru - to dla klientów indywidualnych, a nie dla tych co mają podpisaną umowę na stałe codzienne zlecenia odbioru.

oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

O tak, biaoooczerwoni do boju, do boju bo pracować trzeba i przestańcie z ludzi głąbów robić, lista paczkomatów dostępna jest publicznie. Tylko u dwóch sprzedawców leni takowych wbpromieniu do 2km od siedziby naliczyłam aż 7. Czas wysyki mniej jak minuta, przestańcie zatem już ujadać i ośmieszać się. Gdy Wam za prowizje znika 5gr.więcej to wyjecie tygodniami a gdy ktoś wyje że lenie jesteście i klientów macie w d... to proszę, ilu obrońców polskiej pseudo przedsiębiorczości się znalazło, ja pierdziu, kupująca ma żal i niecwywiązywanie się z umowy!

Zapytam wprost [edycja], co to znaczy: WYSYŁKA NATYCHMIAST

???

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

PWN: natychmiast - w tej samej chwili, bezpośrednio po czymś.

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@piimaa To rób zakupy o 6 nad ranem w piątki, żeby być w pierwszej kolejności do wysyłki albo zadzwoń do sprzedającego, że to Ciebie musi najpierw obsłużyć mając do wysyłki dziesiątki innych paczek 🙂

Pisałem już, podaj numer oferty z zakupu, to sobie sprawdzimy tego sprzedawcę.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@piimaa Serio, jesteś w stanie przebyć w mniej niż minutę odległość "w promieniu do 2 km od siedziby", a wcześniej spakować ileś paczek do wózka na którym będziesz je pchać, a jeszcze wcześniej do tych paczek spakować przedmioty?

Chyba powinnaś się zatrudnić jako pakowacz-dostarczacz-kurier, bo z takimi umiejętnościami ciągnęłabyś z tego ze 3 średnie krajowe na luzie😁
Serio sobie myślisz, że minutę po opłaceniu zamówienia ktoś będzie dymał z jedną paczką do paczkomatu, żebyś przypadkiem nie była smutna?😏

PS W której kategorii jest 5 gr prowizji? Z chęcią się dowiem.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

He, winni w allegro to tylko ALLEGRO ( gdy chodzi o blokady dziczy, samowolę przodowników sprzedaży i ... prowizje) oraz KUPUJĄCY... za to że w ogóle coś chcą, gdy za coś zapłacą, zawszeee wymówki. No cóż, jaki los - takie życie.

W którym miejscu namazałam aby z...alać z jedną paczką minutę po wpłacie??? Co Wy wąchacie? Dobre, mocne 🙂

Ja cały czas piłuję o to że... paczki wysyła się na fajrant w piąteczek gdy firma closed już a nie qufffiufiuu w poniedziałeczek pod wieczoreczek i to jeszcze z wielkim żalem że w ogóle trzeba.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@piimaa proszę, przestań już spamować na Gadane bo to co piszesz woła o pomstę do nieba. Nie wiem czy robisz to celowo czy jesteś taką ignorantką, ale naprawdę, nie da się już tego czytać. Jedynie z 1 wpisem miałaś rację, za co nawet dałem Ci wpunkt.

"paczki wysyła się na fajrant w piąteczek gdy firma closed"

Powiedz mi, gdzież to w piąteczek na fajrant sprzedawca ma nadać paczki? Do większości z nas przyjeżdżają kurierzy i uwierz, nie czekają aż łaskawie każda firma z terenu skończy pracę. Mało tego, w piątki mają zawsze mniej paczek i są dużo szybciej niż w inne dni (podobnie jak w poniedziałki). Pewnie powiesz, że w paczkomatach. No to Cię zmartwię, bo do paczkomatu często jest problem wsadzić nieraz 1 zwrot prywatny, bo paczkomat jest przepełniony. Nie wiem więc gdzie miałby pomieścić kilkadziesiąt paczek z planowymi wysyłkami.

Zejdź wiec na ziemię, albo przestań tutaj trollować.

Jedynie przyznam Ci rację z tymi cwaniakami, którzy piszą o wysyłce NATYCHMIAST do którejś godziny. Przez 15 lat jako kupującemu, nie zdarzyło mi się chyba nigdy, aby taki sprzedawca wysłał towar tego samego dnia, gdy miał taki zapis. Natomiast zdarzało się to u sprzedawców, którzy takiego zapisu nie mieli. Oczywiście ja na to nie patrzę specjalnie, bo gdy naprawdę mi zależało na wysyłce na cito, to po prostu dzwoniłem zawsze i pytałem czy uda się sprzedawcy to dzisiaj wysłać. Choć też nie można wrzucać wszystkich do 1 worka. To, że ja akurat miałem tak, że Ci, którzy zapewniali, że wyślą natychmiast, tego nie robili, to nie znaczy, że ktoś inny też miał takie doświadczenia. Jemu może ktoś wysłał.

Więc proszę, nie obrażaj tutaj UCZCIWYCH sprzedawców, bo Twoje wpisy generalnie mają na celu tylko obrażanie i prowokowanie. Tym bardziej gdy jakiś temat przycichnie, wyskakujesz "jak Filip z konopi" i robisz jakiś prowokujący wpis.

 

oznacz moderatorów