anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

smart a doliczenie za koszt dostawy

ORBITKA26
#9 Pomysłodawca#

mam wykupionego smarta , wchodzę w koszyk wychodzi paczkomaty 0zł nietety podlicza z kosztem dostawy 8,99zł

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

@ORBITKA26 Nie wszystko możesz kupić w Smarcie, także musi udostępniać sprzedający. Proszę poczytaj:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=0659d0c6-6a30-428b-8676-e239caf3a868

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

A co tu jest do czytania? 

oznacz moderatorów

ORBITKA26
#9 Pomysłodawca#

sprzedaje od 11 lat jako firma (na innym koncie) wiem kiedy jest a kiedy nie ma smarta w ofercie

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ORBITKA26 Jeśli wychodzi 0 zł to nie może jednocześnie doliczać kosztów dostawy. Albo wychodzi 0 zł, albo 8.99 zł. Aby nie było kosztów dostawy ze Smart, kupuj tak; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

Podaj linki do aukcji, wtedy będzie można ocenić sytuację. Nie jest tak, że mając Smart zawsze masz darmową dostawę. 

oznacz moderatorów

ORBITKA26
#9 Pomysłodawca#

@xyz96  właśnie wiem że nie powinno, (bo smarta sama mam w swoich ofertach firmowych i wiem kiedy i jak z tego korzystać) ale było zamiast 400zł , 408.99 do zapłaty, zalogowałam się do banku i taka kwota widniała do zapłaty, anulowałam płatność i po godzinie juz było do zapłaty 400zł ciekawa jestem tylko ile osób nie zwróciło na to uwagi i pomimo smarta zapłaciło za wysyłkę. bo przy pierwszym przelewie gdybym zatwierdziła kodem to bym te 8,99 zapłaciła.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

No ale w czym był problem?Allegro czy w czymś innym.

oznacz moderatorów

ORBITKA26
#9 Pomysłodawca#

moim zdaniem allegro, po lewej jak wół koszt wysyłki paczkomaty 0zł , po prawej 400zł plus dostawa 8.99 , dopiero po anulowaniu płatności , po godzinie już wskakiwało 0zł , ale podczas płacenia po zalogowaniu do banku nadal było o 8,99 więcej

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ciekawe rzeczy się dzieją.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@ORBITKA26 Było coś już podobnego na forum swego czasu. O ile pamiętam, to okazało się, że pomogło zrobienie zakupów w trybie incognito przeglądarki (z czego konkluzja jest taka, że ludzie po prostu nie czyszczą regularnie przeglądarek ze śmieci, wskutek czego te coraz głupieją).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

ORBITKA26
#9 Pomysłodawca#

@Knowhere u mnie pomogło anulowanie i ponowna wpłata, przeglądarkę czyszczę raz w tygodniu, nie wiem co było przyczyną ale teraz będę uważać. 

oznacz moderatorów