anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam Smart. Dlaczego dolicza mi koszt przesyłki?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Afrulu
#7 Wielbiciel#

Zrobiłam zakupy za kwotę przekraczającą 100zł.Posiadam Smart lecz zamawiając z kurierem dolicza mi za niego koszt przesyłki ! Zawsze tak zamawiam ,nawet u tego samego dostawcy i pierwszy raz zdarza mi się coś takiego .Dlaczego tak się dzieje? Opcja paczkomat działa poprawnie,lecz ta nie wchodzi w grę .

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24
White_Dove_
#12 Orędownik#

Skąd mogłaś wiedzieć - proste, wystarczy czytać opcje dostawy , a nie że się tak nauczyło od któregoś tam marca

oznacz moderatorów
andree33
#7 Wielbiciel#

Właśnie wykupiłem usługę smart na miesiąc i jestem smart 😉 Wartość zakupionych przedmiotów to ponad 50 pln .Przy każdym przedmiocie jest "smart" .Przy wysyłce  praktycznie dowolną metoda "smart. Mimo to dolicza mi koszt przesyłki. To trochę frustrujące.

https://allegro.pl/koszyk

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@andree33 zamówienie od jednego sprzedawcy muszą być wartości 45 zł z dostawą do punktu lub 65 zł z dostawą na adres.

oznacz moderatorów
andree33
#7 Wielbiciel#

Mój błąd. Myślałem że od 40 .Dobrałem kilka drobiazgów i już ok. Dziękuję za wszystkie wyjaśnienia.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@andree33 nie mamy możliwości podejrzenia Twojego koszyka, ale powinieneś mieć informację ile brakuje do darmowej dostawy w ramach Smart! Tak jak napisał @Client:44052296 darmowa dostawa przysługuje na zakupy od jednego sprzedającego, których wartość przekracza 45 zł dla metod dostawy do punktu lub automatu i 65 zł w przypadku metod kurierskich. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów