anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający unika kontaktu, a kupiony produkt nie działa, co mogę zrobić?

Wodak90
#1 Nowicjusz#

Witam. Mam problem ze sprzedającym.  Chodzi o konto do Gta5 na PS4. 
Rozpoczalem dyskusje ze sprzedającym w trakcie trwania aukcji. Niestety aukcja się zakończyła i dogadałem się ze sprzedającym ze wyślę mi dane do konta a ja mu zrobię przelew blikiem. Zrobiłem przelew, on wyslal dane ale okazało się ze są nie prawidłowe. Napisałem żeby to sprawdził bo coś nie gra i napisał ze zaraz sprawdzi, potem ze prądu na wsi nie ma i nie może teraz. Od tamtej chwili nie ma z nim kontaktu. Cała rozmowa odbyła się poprzez Allegro. Czy można coś z tym zrobić? 
pozdrawiam 

1 ODPOWIEDŹ 1

Odp.: Oszust, unika kontaktu.

xyz96
#21 Demiurg#

@Wodak90 Dokonałeś zakupu na stronie Allegro? Kliknąłeś Kup teraz albo wygrałeś licytację?

Jeśli tak, otwórz Dyskusję na Allegro; https://allegro.pl/dyskusje/nowa lub na Allegro Lokalnie; https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE i poproś tam o pomoc pracownika Allegro. Jeżeli to nie przyniesie rozwiązania, zamknij po 14 dniach Dyskusję jako nierozwiązaną i złóż wniosek o zwrot wpłaty z Programu Ochrony Kupujących; https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/wybor-zamowienia

Jeśli nie kupiłeś na Allegro, tylko dogadałeś się poza Allegro, zgłoś sprawę na policję, Allegro Ci nie pomoże. Nie tylko rozmowy trzeba prowadzić na Allegro, ale także kupować trzeba na Allegro, jeśli chce się mieć ochronę serwisu.

Odpowiedz
Ładowanie...