anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający zablokował mi możliwość kupna z jego aukcji, co mogę zrobić?

Ms11
#7 Wielbiciel#

Sprzedający zablokował mi możliwość kupna na jego aukcjach. Jako powód podał to, że zaniżam mu statystyki bo wystawiłem 4* na jeden a parametrów aukcji, na pozostałe 5*. Co można z tym zrobić ? Sprzedający odmawia usunięcia z czarnej listy.

oznacz moderatorów
66 ODPOWIEDZI 66

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:107370536 Witam mojego ukochanego psychofana Kubusia Puchatka. 

W nagrodę ze bzdurne powtarzanie tych swoich urojeń dostajesz tytuł "Misiaczka o bardzo małym rozumku" oraz garnek miodku w nagrodę.

Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej tam Prosiaczka nie było.💋❣️🍲

oznacz moderatorów

Client:107370536
#12 Orędownik#

@Ziolko39 Yyyy... Ale to ty podpinasz się pode mnie i bredzisz coś o Kubusiu Puchatku...

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:107370536 Ja piszę o tobie > sfrustrowanym człowieczku, którego nikt nie kocha > który po zajaraniu odreagowuje swoje frustracje pisząc bzdury (ciągle te same z braku innych pomysłów) na AG > bez znajomości regulaminu i przepisów. 

"niektórzy na tym forum chcieli by być jak Nikola Tesla, ale na na każdym kroku wyłazi z nich Thomas Alva Edison"

oznacz moderatorów

Client:107370536
#12 Orędownik#

@Ziolko39 Porozmawiajmy o twoim rozumieniu przepisów:

"Masz rację z tymi 14-oma dniami > pomyliłem się."

"Nie wiedziałem > widocznie już jestem za stary."

"a gdzie RODO ?"

Czy ty w ogóle na czymś się znasz? Bo o profesjonalnym handlu w internecie nie masz zielonego pojęcia.


@Ziolko39  napisał(a):

"niektórzy na tym forum chcieli by być jak Nikola Tesla, ale na na każdym kroku wyłazi z nich Thomas Alva Edison"


To z Paulo Coelho? Wymyślasz te "cytaty" ad hoc? Po co to robisz?

 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:107370536 Brawo niedowartościowany "geniuszu"  Nie wiem  ( i chyba nikt poza twoim mikrorozumkiem)  co mają oznaczać te zacytowane bez sensu, wyrwane z kontekstu zdania?

A tak do wiadomości dla niekumatych 536 > to tylko ten się nie myli, co tylko jara i nic nie robi. Ja przynajmniej mam odwage przyznać się do pomyłki. A ty? 

Przynajmniej te twoje wpisy są lepsze niż dialogi w kabaretach > dzieki nim człowiek ma dużo lepsze samopoczucie i jego organizm produkuje więcej endorfin

Napisz jeszcze coś śmieszniejszego > przeczytam jutro jak się obudzę > będę miał lepszy dzień > rozpoczynający się od smiechu.

oznacz moderatorów

Client:107370536
#12 Orędownik#

@Ziolko39 Czy tobie naprawdę się wydaje, że zastąpienie innych znaków interpunkcyjnych ostrymi nawiasami sprawi, że twoje wpisy będą wyglądać mądrzej? A może to jakiś praski dialekt, którego nie rozumiem, bo mieszkam na lewo od Wisły?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:107370536 Sie masz z rana > dzięki twojemu wpisowi dzień sie pięknie rozpoczął od gromkiego śmiechu. Jak cię wnerwiaja moje nawiasy to polecam meliskę > podobno świetnie koi zszargane nerwy. Dla mnie to obelga, że mieszkasz w tym moim mieście (ale niestety jest mnóstwo elementów napływowych, nawet zza granicy)

Dobra to teraz na poważnie :

1. Pozwalam ci dalej kolekcjonowac moje wpisy, zapisywać je > tylko uzywaj ich tam gdzie mają jakiś sens > bo jak na razie to "ni pies, ni wydra, coś na kształt świdra" 

2. Pozwalam ci też na używanie wpisu > "handlarze podróbkami perfum i innymi śmieciami z niemieckich szrotów" > tylko proponuję używać ich tam gdzie ew. mogą mieć jakikolwiek sens.

3. Poczytaj coś innego, poza wpisami na AG > podłączenie Paolo Coehlo do Tesli i Edisona świadczy dobitnie o twoim IQ

4. Dalej nie wiesz i będziesz żył w nieświadomości > co ma wspólnego Tesla z Edisonem?

5. I na koniec jeden z twoich ulubionych cytatów > "psy szczekają, karawana idzie dalej"

oznacz moderatorów

Client:107370536
#12 Orędownik#

@Ziolko39  napisał(a):

 Jak cię wnerwiaja moje nawiasy to polecam meliskę > podobno świetnie koi zszargane nerwy. Dla mnie to obelga, że mieszkasz w tym moim mieście (ale niestety jest mnóstwo elementów napływowych, nawet zza granicy)


Próbowałeś się podlizać każdemu, kto ma tym forum rangę wyższą od twojej. Zacząłeś od xyz96, ale szybko cię przejrzał. Próbowałeś z innymi - wyśmiali cię. Teraz kopiujesz styl LWA i liczysz na profity, których on ci nigdy nie da. Robisz z siebie pośmiewisko i nieświadomie potwierdzasz wszystkie stereotypy o warszawskiej Pradze i jej mieszkańcach.


Dobra to teraz na poważnie :

1. Pozwalam ci...


Miało być poważnie.


podłączenie Paolo Coehlo do Tesli i Edisona świadczy dobitnie o twoim IQ

Paulo. Paulo Coelho. Wbij to sobie do głowy, erudyto z niezwykle wysokim IQ.


4. Dalej nie wiesz i będziesz żył w nieświadomości > co ma wspólnego Tesla z Edisonem?


Nie odróżniasz Ludwika XIV od Ludwika XVI. Tesli od Edisona też byś nie odróżnił.


5. I na koniec jeden z twoich ulubionych cytatów > "psy szczekają, karawana idzie dalej"


Znowu bredzisz, nigdy czegoś takiego nie napisałem.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:107370536 Znowu sie uchachałem. Co ja bym zrobił bez ciebie złotko💋💘

oznacz moderatorów

Client:96810784
#13 Ambasador#

Ma prawo znaleźć sklep z którego obsługi będzie zadowolony więc dlaczego na siłę chce wracać do sprzedającego którego źle ocenia? Żeby go ocenić w ten sposób kolejny raz?

 

To nie jest tak, że sprzedający zawsze wszystko i wszystkim musi sprzedawać- patrz choćby zakaz sprzedaży alkoholu nieletnim i pijanym albo "klauzula sumienia" .

oznacz moderatorów

jacek7474
#9 Pomysłodawca#

i to są właśnie uzasadnione powody - zakaz sprzedaży alkoholu nieletnim - wystawienie oceny nie jest, o klauzuli sumienia nawet nie chce mi się wypowiadać

oznacz moderatorów

Client:96810784
#13 Ambasador#

A jakbyś prowadził sklep stacjonarny i ktoś regularnie walił ci kloca w środku to już byłby uzasadniony powód żeby go nie wpuszczać czy jeszcze nie?

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Tak takie historie są właśnie winą allegro. Dało kupującym system oceniania, nauczyło obniżania ocen dosłownie za wszystko. Raz jak jeszcze były oceny za wysyłkę miałam pierwszy komentarz na koncie "jestem zadowolona tylko ten koszt wysyłki"i jedna gwiazdka za koszt wysyłki. Towar za 30zł był wysłany paczkomatem za 8.99. Wiesz jaki był tego efekt? Statystyki -1000%, jakość konta poniżej neutralnego i cały miesiąc trzęsłam się, że mi je zbanują. A w czym była moja wina? Smart jest po pierwsze od 5ciu idealnych komentarzy, po drugie opłaty do niego i koszty zwrotów są takie, ze żeby go używać musiałabym podnieść cenę przynajmniej o koszt wysyłki. Dla mnie to sensu nie ma, bo przy 2 przedmiotach klient będzie stratny... 

4 gwiazdki mogą kogoś pozbawić smarta, a że kupujący uważają, ze jak go nie mają to mają krzywdę, bo nie znają dodatkowych kosztów to to daję ogromny spadek sprzedaży i robi wielką krzywdę sprzedającemu... Wystawi tak paru klientów po 4 gwiazdki i wchodząc następnym razem zdziwisz się musząc płacić za wysyłkę... I dopiero będzie powód do komentarza...

oznacz moderatorów

Client:96810784
#13 Ambasador#

Czyli jakość obsługi była idealna ale kupujący umyślnie przyczynił się do narażenia sprzedawcy na wymierne straty wystawiając obniżoną ocenę bez powodu?

oznacz moderatorów

jacek7474
#9 Pomysłodawca#

rzeczywiście sami sprzedawcy, ale czemu allegro na to pozwala?

oznacz moderatorów

Client:107370536
#12 Orędownik#

@jacek7474 Allegro lubi przechwalać się liczbą aktywnych klientów. Klient wpisany na czarną listę może sobie założyć kolejne konto i kupować u danego sprzedawcy dalej, a w statystykach Allegro ma następnego aktywnego użytkownika. Akcjonariusze to lubią.

oznacz moderatorów

Client:96810784
#13 Ambasador#

Bo najpierw musiałoby coś zrobić z kupującymi którym pozwala na o wiele więcej.

oznacz moderatorów

Client:96810784
#13 Ambasador#

Może odpowiesz dlaczego na siłę szukasz sposobu jak kupować u sprzedającego z którego usług nie jesteś w pełni zadowolony? Zawsze mnie to ciekawiło, to jakiś rodzaj masochizmu?

oznacz moderatorów

jacek7474
#9 Pomysłodawca#

nie chcę nic kupować. nie podoba mi się naruszanie praw konsumenta. tyle

oznacz moderatorów

Client:96810784
#13 Ambasador#

To zgłoś sprawę do UOKiK zamiast produkować się na forum jak to ci źle bo nie możesz kupić w sklepie którego obsługa w sumie ci nie odpowiada.

Ciekawe dlaczego jeszcze nie było żadnego przypadku na forum gdzie sprzedający miałby problem z tego powodu ale już mnóstwo kupujących za obniżanie ocen bez powodu dostawało przedsądowe wezwanie albo nawet i mieli zakładane sprawy w sądzie.

oznacz moderatorów