anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający zadzwonił do mnie ze nie wyślę mi zamowienia

Imxxnicole
#8 Zapaleniec#

(Nie wiem czy dobrze wstawiłam post, pisze tu pierwszy raz 🙈)  sprzedający zadzwonił do mnie po moim zapytaniu o wysyłkę w 3 dniu po zamówieniu i opłaceniu zamowienia ze nie wyśle mi towaru, ponieważ ostatnie sztuki zostały uszkodzone, zaproponowano zwrot środków lub wysyłkę innego towaru z ich oferty, jako iż zależało mi na tym konkretnym modelu (i straciłam zaufanie ze ten drugi będzie wysłany na czas) poprosiłam o zwrot kosztów i po prośbie wysłałam nr konta, Pani powiedziała ze jeszcze dziś zrobia przelew i jutro już pieniądze beda u mnie. Tymczasem nie mam zwrotu srodkow na koncie a zamowienie nie zostało nawet przez sprzedawcę anulowane (ja już nie mam takiej możliwości). Co w takiej sytuacji? Szczerze przyznam ze jak kupuje od 10 lat na tej platformie tak pierwszy raz mi się coś takiego przydarzyło.. 

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

Imxxnicole
#8 Zapaleniec#

Dzieki! Wiesz, bardziej chodzi o to ze to kasa mamy, która była na prezent dla Dziadka i nie przewidywała raczej takich sytuacji, ja z reszta też☹️  z resztą kupuje na Allegro od 2012r i nigdy nie miałam takiej sytuacji stad totaalnie nie wiedzialam co robić 😅 bo święta tuż tuż a tu ani kasy, ani prezentu..🙈 poprosilam Allegro o pomoc, ja i tak będę musiała się za niedługo „wylogować” na czas świąt i nie chce mi się z nimi przepychać 🙂 

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@Imxxnicole ja co chwile mam (z)jazdy z handlarzami. Pozdrowienia 😉

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Imxxnicole  napisał(a):

Na dodatek zamowienie nadal nie jest nawet anulowane.. 


Sprzedawca nie ma możliwości anulowania Twojego zamówienia 

oznacz moderatorów

Imxxnicole
#8 Zapaleniec#

To by wiele wyjaśniało. Szkoda tylko ze kłamie ze zrobi zwrot a potem cisza i muszę czekać aż Allegro wkroczy do sporu .. 😞 No ale nic, nic więcej już niestety nie mogę zrobic, jedynie muszę czekać na rozpatrzenie sprawy przez Allegro i mieć nadzieje ze inni się nie natną na tego sprzedawcę tak jak ja… 😞 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

jeśli zrobił zwrot kasy przez allegro to niech ci podeśle identyfikator zwrotu w wiadomości i po tym identyfikatorze ci moderatorki sprawdzą co się z tym przelewem dzieje

oznacz moderatorów

Imxxnicole
#8 Zapaleniec#

Już poprosiłam o pomoc Allegro bo ja nic się chyba nie dowiem 😅 spytałam dlaczego wprowadzono mnie w błąd ze przelew będzie na drugi dzień, to dostałam informacje ze został zlecony i wesołych swiat 😅 wcześniej tak samo tylko informacja ze przelew został zrobiony,  także może Allegro chociaz dowie się kiedy mogę się go spodziewać, bo nie ukrywam, ze zależało mi na nim przed świetami (prezent dla Dziadka), Allegro zapewniało ze dojdzie miedzy właśnie środa a piatkiem no i lipa 🤷🏼‍:płeć_żeńska: zobaczymy jak to się dalej potoczy, niestety wyglada na to, ze muszę na dodatek czekać całe święta 😖. Dziękuje za poświęcony czas!! 🙂 

oznacz moderatorów