anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca anulował zakup

MAMY ROZWIĄZANIE!
DonVirUseK
#7 Wielbiciel#

Witam

Mam pytanie kupiłem przedmiot o wartości 326zl. Po kilku godzinach dostałem informacje że nie może zrealizować zamówienia. Zapytałem powód, błąd cenowy niby. Teraz ten przedmiot kosztuje 390 zł. Czy mogę spierać się o wysyłkę?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
Skill_Player
#14 Krzewiciel#

Możesz aczkolwiek w 99% nic nie ugrasz. Zapewne skończył mu się asortyment w starej cenie który np. leżał na półce w magazynie, nowa partia od producenta czy od dużego dystrybutora podrożała i sprzedający aby nie stracić podnosi - uaktualnia cenę. Normalna sprawa.

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Możesz . Prawnie przedmiot zakupiony należy do ciebie a różnica w cenie jaka podajesz nie jest wielka więc nie można mówić o pomyłce . Prawdopodobnie cena tego produktu jak ostatnio zresztą wszystkiego nieco skoczyła i sprzedawca nie chce go oddać po starej cenie.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@DonVirUseK Możesz, ale jak sprzedawca zwróci Ci wpłatę, to pozostaje Ci tylko droga sądowa. Allegro nic nie zrobi.

oznacz moderatorów
DonVirUseK
#7 Wielbiciel#

Ale to jest nabijanie sobie statystyk, bo w ofercie jest informacja, że ktoś to kupił. 

oznacz moderatorów
DonVirUseK
#7 Wielbiciel#

Sprawa prawdopodobnie wyglądała tak, że była to najniższa oferta sprzedający zobaczył że może więcej zarobić i anulował żeby zarobić więcej

oznacz moderatorów