anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca zwrocil mi podobno kwote za zrezygnowany zakup przez payu i nie mam do tej pory kasy

korzenek
#7 Wielbiciel#

Zakupilem zanawke a syn sie rozmyślił zanim zostala wyslana anulowalem zakup i sprzedawca napisał ze zwrocil kwote przez payu do tej pory nie mam nic na koncie ani na allegro o co chodzi? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@korzenek czy chodzi o zamówienie nr 5b6c67c1-f52c-11ec-aaf3-55b19f656fb6? 
Sprzedający ma 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy na zwrot wpłaty, może też się wstrzymać dopóki nie otrzyma odsyłanego towaru. 
W tym zamówieniu sprzedający nie zwrócił wpłaty (być może ją zlecił, ale zwrot nie został zrealizowany), gdy tak się stanie otrzymasz powiadomienie e-mail. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

korzenek
#7 Wielbiciel#

Tak towar nawet noe wysłany zdążyłem zrezygnować przed wysyłka a sprzedawca napisał ze oddaje kwote przez payu. Ile to może trwać czasu bo jeszcze takiego przypadku nie miałem.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@korzenek może trwać 14 dni, bo według ustawy sprzedający tyle ma czasu na zwrot. Może tutaj doszło do nieporozumienia i chodziło, że odda ją przez PayU, a nie że już to zrobił. Ja w tej sytuacji napisałabym do sprzedającego z pytaniem czy już zlecił zwrot, bo Allegro odpisało, że nie. 
Myślę, że sytuacja szybko się wyjaśni 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów