anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[Sugestia] Cena za ilość.

szkiewicz
#8 Zapaleniec#

Dla kupujacych dużym ułatwieniem myślę byłoby gdyby zaznaczona ilość produktów (jeszcze przed kliknięciem "kup teraz") pokazywała ile będzie kosztowała, teraz gdy coś kosztuje np. 17,89 zł i zaznaczam 4 sztuki odpalam kalkulator by bezbłędnie policzyć ile to będzie x4. Po co takie utrudnienie gdy to Allegro powinno pokazywać ile mnie dana ilość będzie kosztować, a jak jest jakiś rabat od sprzedawcy ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@szkiewicz Włóż do koszyka te 4 sztuki i masz policzone. Rabat, jeśli jest, nalicza się automatycznie.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

szkiewicz
#8 Zapaleniec#

@WREDZIA-W1 No tak ale gdy stwierdzę "okazuje się że ta cena mi nieodpowiada", muszę usuwać z koszyka a żeby to zrobić to muszę wejść o koszyka i tak sobie klikamy - to musi być bardzo proste i szybkie - liczmy kliknięcia 😉

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@szkiewicz Łomatkoboskoallegrowo!!! Ten zaś liczy kliknięcia 😂 🤣 😂 🤣

Ula

Ula
oznacz moderatorów

szkiewicz
#8 Zapaleniec#

@WREDZIA-W1 To się nazywa optymalizacja procesu, liderzy wprowadzają takie różne drobne usprawnienia, nikt tam nie naśmiewa się z pomysłów usprawniających proces kupowania. Takie rozwiązania dla Allegro to powinna być podstawa: co zrobić by jeszcze bardziej uprościć proces zakupu? Ale spoko już rozumiem skąd taki nick 😉

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@szkiewicz, niee, poprostiu ciocia Ula ma taka rejestrację W1 WREDZ 😄
ale tak naprawdę ciocia Ula jest najlepsza, dba o twoje zdrowie i wogóle 😊
<daje jabłuszko 🍎> 😙

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Tylko, Padalcu, pamiętaj. 15 kg won!!!

Ula

Ula
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@szkiewicz Nick prawdę Ci powie 😋

Ula

Ula
oznacz moderatorów