anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Telefon na raty ale towaru brak fizycznie i w historii transakcji

MAMY ROZWIĄZANIE!
Er0w
#7 Wielbiciel#

Witam, moja siostra kupiła telefon na raty tydzień temu i dalej jej nie przyszedł. Brak transakcji w historii zakupów a maile z potwierdzeniami płatności są. Po czasie okazało się że sprzedający jest lewy i to nie było jego pierwsze oszustwo w tej kwestii. Jak powinna teraz postąpić żeby otrzymała zwrot pieniędzy i żeby nie płaciła rat za powietrze? Proszę o w miarę możliwości szybką odpowiedź i jeśli to możliwe o wypunktowanie możliwych rozwiązań oraz krokij akie trzeba w tej sprawie podjąć. Z góry uprzejmie dziękuję i pozdrawiam.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
LEW433
#21 Demiurg#

Zakup na raty tu masz wszystko o tym i jakie są na Allegro:https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/informacje-ogolne/jak-kupowac-na-raty-rKxBgYZnDIX  , nie napisałeś jakie więc dlatego tak odpisuje. Oczywiście żeby się dokończył to musi być spełnione kilka warunków: dostępny towar, nie zmienioną oferta od czasu podpisania umowy do zakupu i dopiero pojawi się w zakładce "Moje zakupy", albo poczytaj albo napisz więcej szczegółów.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Er0w poproszę o login konta Twojej siostry, może zakup jest ukryty i dlatego go nie widać, albo finalnie nie doszło do transakcji, bo np. sprzedający zmienił coś w ofercie. Będę mogła to sprawdzić i wtedy poradzić co zrobić 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Er0w
#7 Wielbiciel#

Login: 107308734

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Er0w dziękuję! Do zakupu doszło jednak na drugim koncie Twojej siostry. W ofercie jest informacja, że jest to przedsprzedaż i wysyłka nastąpi po 23.09.2022. Sprzedający przygotował paczkę do wysłania, a przewidywany czas dostawy to 2-3 dni robocze. Więc poproszę Was jeszcze o cierpliwość. Jeśli Twoja siostra nie otrzyma informacji o wysyłce do środy, niech założy dyskusję (musi to zrobić z konta, na którym doszło do zakupu) z poziomu zakładki Moje zakupy albo za pomocą tego formularza

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Er0w
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za pomoc w tej sprawie. Przy okazji, siostra twierdzi że ma tylko jedno konto i pyta czy jeśli to możliwe to czy mogłaby Pani podać jakiekolwiek dane tego drugiego konta jak chociażby maila na którym konto zostało założone żeby móc to samemu sprawdzić

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Er0w przykro mi, ale nie mogę podać tych informacji ze względu na ochronę danych osobowych. Mogę podpowiedzieć, że konto zostało założone na adres e-mail w domenie gmail.com. Jeśli to nic nie podpowie Twojej siostrze to niech napisze do nas za pomocą tego formularza.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:108271913
#7 Wielbiciel#

Można wiedzieć czy siostra otrzymała telefon? Też planuję zakup, jednak trochę się boję 😏

oznacz moderatorów
Er0w
#7 Wielbiciel#

Tak już otrzymała 

oznacz moderatorów