anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ten sam numer EAN dla dwóch innych produktów?

Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Dzień dobry,

Chciałem kupić krajalnicę, wiadomo sugeruję się również ocenami, ale ku mojemu zaskoczeniu, dwie różne krajalnice, w innych cenach mają przypisane ten sam numer EAN (najprawdopodobniej to jest właśnie przyczyną tego zamieszania), a co za tym idzie opinie klientów są przypisane do tych dwóch krajalnic:

Proszę samemu zobaczyć:

Jedna to niby Shredder: https://allegro.pl/oferta/krajalnica-szatkownica-warzyw-owocow-zestaw-14w1-12168274246

Druga to Fizz: https://allegro.pl/oferta/szatkownica-do-warzyw-krajalnica-tarka-fizz-13w1-9788258565

Chyba, że to ja coś źle zrozumiałem?

 

Prosiłbym o wyjaśnienie.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Wilczekstepowy wszysko dobrze rozumiesz , to efekt chorego wprowadzanego na siłę przez allegro przez nikogo niekontolowanego bubla co się nazywa szumnie ,, produktyzacja ,,

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Wilczekstepowy normalka, dużo jest takich kwiatków na allegro 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Wilczekstepowy Cześć, rzeczywiście oferty są podpięte do tego samego produktu w Katalogu. Zgłosiłam już tę sytuację. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka zgłaszam , zgłaszam zgłaszam . Produktyzacja owszem w porządku , ale nie na wariata ja Wy chcieliście to zrobić . Najgorszym posunięciem jakie mogliście zrobić to wprowadzenie obowiązku ofert połączonych z katalogiem  ,.....efekt to bałagan nad , którym już nikt nie potrafi zapanować , a było spokojnie na luzaka , sprzedawcy z czasem sami by się przekonali ,że warto i uzupełnialiby dane w katalogu  ,a chcieliście  na siłę to macie od sasa do lasa ., nawet już klienci widzą jak wieką chałę odstawiliście .

oznacz moderatorów

Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

I znajdzie się jakieś rozwiązanie tego problemu?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Wilczekstepowy Zespół decyzyjny zweryfikuje poprawność tych ofert i jeżeli będzie taka potrzeba, podejmie odpowiednie działania. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

A dostanę jakąś informację, jak już zostaną podjęte działania? Bo w dalszym ciągu chcę to kupić, a nie wiem którą wybrać. Trochę to frustrujące.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@Wilczekstepowy  myśłe że nie trzeba sie denerwować lecz raczej przyzwyczajac do takich sytuacji. Oststanio zgłaszałem produkt gdzoi podpięte było przynajmniej KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH przedmiotów. 

Ot zdaje sie że tak teraz będzie ja juz nawet przestalem zgłaszac bo szkoda czasu i nerwów

Odnosnie Twojego problemu jeśli nie wiesz która krajalnice wybrac: cóż ja bym nie wybrał żadnej z tych dwóch. Poszukałbym innej gdzie nie ma takiego bałaganu w produkcie

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Wilczekstepowy Działania zostały podjęte, jedna z ofert została odłączona od produktu z katalogu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

I tak wyszło nieżle. I tu krajalnica i tu. A mogły być stringi.

oznacz moderatorów