anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłem przedmiot poza allegro - sprzedający mnie oszukał

Client:42706051
#7 Wielbiciel#

Kupiłem 

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY ENDRESS ESE2000i + OLEJ HONDA od [edycja]. Dziesięć minut po zapłaceniu  mu w PYpal otrzymałem od niego telefon, i w czasie rozmowy ten super sprzedawca zasugerował mi abym anulował zamówienie, gdyż po prostu nie chce płacić Allegro za pośrednictwo. Zaproponował mi abyśmy się podzielili tym zyskiem. On sprzeda mi agregat prądotwórczy za taką samą cenę tylko doda mi jeszcze licznik motogodzin. Ja odmówiłem, ale wówczas on po rozmowie na temat moich potrzeb w zakresie mocy agregatu stwierdził, że wybrałem zły i zaproponował mi inny. Przekonał mnie, gdyż ja nie znam się na "prądzie". Z tego powodu anulowałem zamówienie. Szanowni dyskutanci ten [edycja] sprzedał mi następnie inny agregat o ok . 500 złotych drożej. Nie mam o to pretensji bo "widziały gały co brały", ale te oceny sprzedawców w Allegro, to czysta fikcja; dochodzi bowiem do pewnego paradoksu [edycja], który nie tylko oszukuje Allegro ale i kupujących otrzymuje tytuł "super sprzedawcy z 5". Patrzcie zatem na te oceny z przymrużeniem oka. Leszek Napora

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:42706051 Ja staram się przed zakupem sprzętu który jest znacznej wartości i mało dla mnie znany pooglądać w sklepie stacjonarnym  i spisuje typ i szukam za ile i gdzie kupię

oznacz moderatorów

grubcio2987
#11 Animator#

Jeżeli Pana oszukał,to wypada to zgłosić allegro ewentualnie policji jeżeli szkoda była znacząca.To że chciał dołożyć coś do zamówienia żeby nie szło przez allegro( kto nie lubi gratisów :D) to indywidualna sprawa czy się ktoś godzi na to czy nie.Co do komentarzy jeżeli ma pozytywy to zakupy były uznane za udane skoro dostał pozytywa, inni wystawiają negi za własne niedoczytania.A tytuł otrzymuje sie po spełnieniu określonych wymogów i comiesięcznej weryfikacji.Widocznie ludzie biorą gratisy i poztywnie to odbierają

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@grubcio2987 Tak ale on nic nie mówi ani o reklamacji ,ani o zwrocie tylko przestrzega

oznacz moderatorów

grubcio2987
#11 Animator#

To po co ten wątek zakładać jak ktoś chce gratisy to się godzi jak nie to zgłasza i po sprawie .

oznacz moderatorów

Client:42706051
#7 Wielbiciel#

jak się człowiek nudzi to wątek zakłada. To ma podtekst - nie mogę się wyżyć w inny sposób to wątek zakładam. 

oznacz moderatorów

InterSeptor
#9 Pomysłodawca#

Zgłosić do Allegro że został oszukany przy zakupie poza Allegro 🙂 Dobre

 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

przepraszam bardzo ale radzę uważać na używane zwroty cwaniaczek oszust

bo udział w transakcji nie daje Panu uprawnień do formułowania takich zwrotów

ja tu nie widzę oszustwa, Sprzedawca doradził Kupujący się zgodził

na inny model

 

widzę za to duże zaćmienie umysłowe Kupującego, który dzieli się zyskiem ze Sprzedawcą

płacąc własnymi pieniędzmi

coś w stylu weź kredyt a damy ci stówę

lub napluję na ciebie a ty się ciesz, że deszcz pada

 

oznacz moderatorów

Client:42706051
#7 Wielbiciel#

co Pan powie , jest się oszustem, skoro zawiera się umowę z Allegro a następnie  stara się ją obejść. Cwaniaczek to powszechnie znane słowo i jeżeli treści jego znaczenia  Pan nie zna to trudno.

oznacz moderatorów

Client:42706051
#7 Wielbiciel#

Pan bredzi, kto dzieli się pieniędzmi ze sprzedawcą Pan chyba nie jest zupełnie zdrowy psychicznie. Odnoszę też wrażenie, że Pan nie umie czytać ze zrozumieniem - niestety to coraz powszechniejsza cecha "polskich intelektualistów" z wyższymi wykształceniem  lub bez.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:42706051: po zapłaceniu mu w PYpal

*PayPal / na Allegro nie ma opcji płacenia PayPalem, jeśli tak zapłaciłeś to nie masz opcji zgłoszenia zamówienia do allegro, chyba, że zapłaciłeś przez PayU 🙂

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte A patyk w swoim stylu 😂😂😂

oznacz moderatorów

Client:42706051
#7 Wielbiciel#

Powiedział Pan co Pan wiedział dziękuję za tę wiedzę. 

oznacz moderatorów

Client:42706051
#7 Wielbiciel#

Jeżeli, [edycja] uważa, że go zniesławiłem, to oczekuję na proces dlatego podałem swoje dane personalne. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:42706051 Dokonując zakupu na Allegro, możesz po zakupie ocenić danego Sprzedającego. Niestety sam z tej opcji zrezygnowałeś, w chwili gdy anulowałeś zamówienie i dokonałeś zakupu poza Allegro. Rozumiem, że nie jesteś zadowolony z przedmiotu, który otrzymałeś, ale jeśli świadomie anulowałeś transakcję na Allegro, nie mamy możliwości, aby Ci pomóc w kwestii oceny Sprzedawcy.  

@RED Bardzo proszę o powstrzymanie się przed osobistymi opiniami w kierunku autora wątku oraz jego postępowania. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów