anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Voucher i anulowanie zamowienia.

Idź do rozwiązania
ZbieramPuzzle
#7 Wielbiciel#

Witam. Dzis zamowilam, a nastepnie anulowalam zamowienie, poniewaz dopiero po chwili zauwazylam, ze przedmiot bedzie wysylany z Chin i oczekiwanie do blisko 4-5tyg. Wartosc przemiotu zostal pokryty w czesci [50%] z vouchera, a reszta Blikiem. O ile to, co przeszlo blikiem zostanie mi zwrocone na konto w przeciagu 14 dni, tak zastanawiam sie co nastapi z wartoscia tego vouchera. Czy jego wartosc zostanie mi zwrocona na konto, czy zostanie wystawiony drugi, o tej samej wartosci? Prosze o informacje, jesli ktos mial juz przyjemnosc z podobna sytuacja. 
Dzieki za info i pozdrawiam.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
kostas11
#21 Demiurg#

@ZbieramPuzzle  https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-kart-podarunkowych-allegro-4GDAboO2OFR

  1. W przypadku zwrotu wszystkich Towarów (odstąpienie lub rozwiązanie umowy sprzedaży Towarów), które były przedmiotem Transakcji opłaconej z wykorzystaniem Karty Podarunkowej, Użytkownik otrzyma nową Kartę Podarunkową o takiej samej wartości nominalnej, jak Karta Podarunkowa wykorzystana w tej Transakcji. Karta Podarunkowa zostanie przypisana do Konta Allegro, na którym była wykorzystana pierwotna Karta Podarunkowa. Termin ważności i warunki wykorzystania nowej Karty Podarunkowej będą takie same jak pierwotnej Karty. Jeżeli do końca terminu ważności pierwotnej Karty Podarunkowej w momencie odstąpienia lub rozwiązania umowy sprzedaży Towarów jest mniej niż 14 dni, to nowa Karta Podarunkowa będzie miała 14-dniowy termin ważności - liczony od momentu przyznania tej nowej Karty.
________
Κώστας
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@ZbieramPuzzle Chodzi o kartę podarunkową? Karta odnowi Ci się na koncie i będzie do wykorzystania na przyszłe zakupy. Nie musisz tego nigdzie zgłaszać. Niedawno zmienił się regulamin kart w tym zakresie i jest on teraz bardziej precyzyjny. Wcześniej też można było liczyć na zwrot wartości karty, ale trzeba było się o to upomnieć 🙂

oznacz moderatorów
ZbieramPuzzle
#7 Wielbiciel#

Dokładnie to był Voucher nabyty droga wymiany za punkty payback, na tamtejszej stronie. Rozumiem, ze bedzie mozliwy wglad do tego kuponu i jego terminu waznosci. Jesli tak to w jakims konkretnym miejscu? Czy jedynie przy zakupie pojawi sie on po wybraniu opcji platnosci? Dziekuje za pomoc.

oznacz moderatorów
Client:101298432
#1 Nowicjusz#

It also help me a lot @Quick Stuffs

oznacz moderatorów
Client:108941684
#1 Nowicjusz#

It has solved my problem @Dubai Artificial Green Grass 

oznacz moderatorów