anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam, anulowałam zakup, sprzedający nie oddaje pieniędzy, nie odbiera telefonu, nie odpisuje na mai

domia6
#7 Wielbiciel#

Witam, anulowałam zakup 10 maja 2022 roku, Sprzedający nie oddał pieniędzy, nie odbiera telefonów, nie odpisuje na maile. Co mam dalej zrobić, by odzyskać pieniądze? Pisałam do niego wielokrotnie z Allegro, telefonu, mailami... Pieniędzy brak, dyskusji otworzyć nie mogę.... Dotyczy to: BUTY DO TAŃCA ELEGANCKIE OBCASY SANDAŁY DAMSKIE
(11287602047)

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#

@domia6 Nie minął termin zwrotu, sprzedający ma 14dni na zwrot środków od chwili zgłoszenia, jak minie termin ro dopiero możesz go"atakować".

oznacz moderatorów

Client:100160870
#12 Orędownik#

Dlaczego nie możesz otworzyć dyskusjii

oznacz moderatorów

domia6
#7 Wielbiciel#

Nie mogę, bo zakup został anulowany i odrazu wyskakuje komunikat, że nie można. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@domia6 To było anulowanie zakupu czy płatności? po anulowaniu nie otworzysz dyskusji, powtarzam po anulowaniu zakupu sprzedający ma 14dni na zwrot środków. Jak minie termin napisz tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

oznacz moderatorów

domia6
#7 Wielbiciel#

Anulowanie zakupu. Oki w takim razie czekam, bo Sprzedający kompletnie "olewa". Nie odbiera tel, nie odpisuje na smsy maile oraz wiadomości wyslane przez Allegro....

oznacz moderatorów

domia6
#7 Wielbiciel#

Bo zakup został anulowany i wyskakuje komunikat że nie mogę otworzyć dyskusji

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Nie ważne, nie doczytałam. Można usunąć przy okazji.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@domia6 anulowałaś czyli odstąpiłaś od umowy . Sprzedawca zgodnie z UK ma obowiązek zwrócić wpłatę w ciągu 14 dni , jeśli to nie nastąpi wróć do nas 24 maja 2022r

oznacz moderatorów

domia6
#7 Wielbiciel#

oki dam znać i dziękuję 🙂 bo było napisane, że w ciągu 2 dni ma zwrocić pieniądze

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@domia6 2 dni to zalecenie allegro , niemniej portal nie stoi ponad prawem i nie może sprzedawcy przymusić .

oznacz moderatorów

domia6
#7 Wielbiciel#

Dobrze, dziękuję 🙂 także czekam, ale już widzę, że będą problemy z odzyskaniem pieniędzy....

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@domia6 Nie będzie, odda, spokojnie.😐

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@domia6 Cześć. 🙂 Otworzyliśmy dyskusję w Twoim imieniu (znajdziesz ją tutaj: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje). Dajmy czas Sprzedającemu na ustosunkowanie się do tej sytuacji. W razie problemów możesz skorzystać z przycisku [poproś o pomoc Allegro]. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów